پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21430983 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19795616
کد خبر : 338529 تاریخ ثبت : 1399/4/7 18:29 نظرات تایید شده : 0

سازمان لیگ ورزشگاه بوشهر را تایید کرد

خلیج فارس: سرپرست دبیرخانه هیات فوتبال استان بوشهر گفت: روز گذشته نماینده سازمان لیگ از ورزشگاه شهید مهدوی محل میزبانی تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر بازید و رضایت خود پیرامون اجرایی شدن پروتکل‌های اجتماعی آن را اعلام کرد.

به گزارش خلیج فارس؛ حسین مرادی افزود: برای رعایت پروتکل‌های اجتماعی براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده سعی می‌شود به شکل چرخشی از عکاسان خبری دارای مجوز از سازمان لیگ که بیشترین حضور در دیدارهای گذشته نمایندگان استان بوشهر در لیگ برتر داشته‌اند برای پوشش تصویری ادامه مسابقات دعوت شوند.

سازمان لیگ پروتکل‌های اجتماعی ورزشگاه بوشهر را تایید کرد

وی بیان کرد: بسترهای الکترونیکی لازم برای پوشش مصاحبه‌های خبری پیش و پس از این دیدار آماده شده و خبرنگاران دارای مجوز و کارت خبری از سازمان لیگ برتر می‌توانند از طریق یک درگاه به شکل برخط در این نشست‌های مجازی حضور داشته باشند.
مرادی یادآور شد: در ادامه دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور، دیدار دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجد سلیمان روز یکشنبه هشتم تیرماه جاری در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می‌شود.
شاهین بوشهر اکنون با ۱۶ امتیاز از ۲۱ بازی انجام شده در رتبه پانزدهم جدول قرار دارد.
سرمربی کروات این تیم به دلیل محدودیت‌های کرونایی تاکنون موفق به حضور در ایران نشده‌است و در بازی یکشنبه‌شب شاهینی‌ها مهرداد کریمیان هدایت این تیم را عهده‌دار خواهد بود.

کلمات کلیدی خبر : شاهین شهرداری بوشهر
-->