پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21425652 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19790304
کد خبر : 338525 تاریخ ثبت : 1399/4/7 18:27 نظرات تایید شده : 0

پایان توقف پروژه استخر جزیره خارگ

خلیج فارس: بخشدار ویژه خارگ گفت: پروژه استخر خارگ یکی از پروژه‌های عام المنفعه است که به دلایلی متوقف شده بود و با رایزنی صورت گرفته مجددا آغاز به کار کرده است.

به گزارش خلیج فارس؛ ناصر ابراهیمی در حاشیه بازدید از پروژه استخر خارگ در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: تلاش دولت در بخش ویژه خارگ به سرانجام رسیدن پروژه‌های عمرانی این جزیره است.

پایان توقف پروژه استخر جزیره خارگ/ عملیات اجرایی مجددا آغاز شد

وی افزود: به زودی کمیته نظارت بر طرح‌های عمرانی جزیره خارگ راه اندازی خواهد شد. این کمیته مسئولیت نظارت دقیق بر اجرای پروژه‌های عمرانی خارگ را برعهده خواهد داشت.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: پروژه استخر خارگ یکی از پروژه‌های عام المنفعه تعریف شده از سوی وزارت نفت و اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر است که مدتی این پروژه به دلایلی متوقف شده بود.

وی ادامه داد: با رایزنی صورت گرفته با مدیران ارشد وزارت نفت نفت در حوزه عمران مناطق نفت‌خیز و همکاری شرکت پایانه‌های نفتی ایران این پروژه مجدد آغار به‌کار کرده است.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: پیشرفت فیزیکی این پروژه تاکنون ۱۵ درصد بوده و حدود ۹ میلیارد ریال به پیمانکار این پروژه پرداخت شده است.

کلمات کلیدی خبر : خارگ استخر
-->