پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21472805 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19837401
کد خبر : 338471 تاریخ ثبت : 1399/4/7 13:06 نظرات تایید شده : 0

دانشجویان علمی کاربردی گناوه نگران آزمون نهایی نباشند

خلیج فارس: رئیس دانشگاه علمی کاربردی گناوه گفت: باتوجه به دغدغه دانشجویان نسبت به نحوه برگزاری آزمون نهایی، تمهیدات لازم برای حفظ سلامتی آنان در برابر ویروس کرونا اندیشیده خواهد شد.

به گزارش خلیج فارس؛ رضا خدری در گفت وگو با ایرنا افزود: بعد از  اعلام خبر رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور  مبنی بر اینکه  امتحانات این دانشگاه به صورت حضوری برگزار می‌شود، دغدغه دانشجویان در نشستی در بوشهر  با توجه به شیوع و وضعیت قرمز بیماری کرونا در این استان و شهرستان گناوه به اطلاع مسئولان استانی رسانده شد.

وی اظهارداشت: با پیگیری های به عمل آمده توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان بوشهر، مصوبه ستاد کرونای این استان  برای مرکز متبوعه در کشور  ارسال شده تا تصمیم نهایی برای برگزاری آزمون اتخاذ شود.

رئیس دانشگاه علمی کابردی گناوه گفت: پاسخ پیگیری‌های به عمل آمده تا هشتم تیرماه وصول که به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

وی بیان کرد:  در صورت پاسخ مرکز مبتنی بر برگزاری آزمون حضوری، دانشجویان مطمئن باشند مکان و فضای لازم با درنظرگرفتن پروتکل‌های بهداشتی فراهم خواهد شد.

خدری گفت: این اطمینان داده می‌شود که امتحانات در سالن ۱۴۰ نفره  با حضور ۳۰ دانشجو با رعایت فاصله‌گذاری  برگزار شود و در هر کلاس  بزرگ ۶ تا ۸ نفر بیشتر حضور نخواهند داشت.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی گناوه افزود:  زدن ماسک برای همه دانشجویان و مراقبان امتحان الزامی است.

-->