پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21425797 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19790448
کد خبر : 338457 تاریخ ثبت : 1399/4/7 12:48 نظرات تایید شده : 0

سوادآموزان بوشهری ۵ هزار ماسک تولید کردند

سوادآموزان بوشهری ماسک ساختندخلیج فارس: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در جبهه مقابله با کرونا، سوادآموزان هم استانی بیش از ۵ هزار عدد ماسک ساختند.

 

به گزارش خلیج فارس؛ عباس امید با حضور در یکی از آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد در شهر بوشهر عنوان کرد:تاکنون با همکاری آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق در جبهه مقابله با کرونا بیش از ۵ هزار عدد ماسک در کارگاه‌های تولید ماسک ساخته شده است.

او  بیان کرد: در جهت آشنا ساختن سوادآموزان برای مقابله با ویروس کرونا، این معاونت با به‌کارگیری فضا‌های اجتماعی ده هادقیقه کلیپ‌هایی حاوی توصیه‌های بهداشتی را تهیه و جهت استفاده سوادآموزان و خانواده‌های آنان در اختیار شان قرار داده است.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: از تمام سوادآموزان، آموزش‌دهندگان و کارشناسان خواسته شده است ضمن پیوستن به سامانه غربالگری کرونا، اقدام به تکمیل اطلاعات خواسته شده کنند.

امید گفت: با توجه اختلالی که شیوع ویروس کرونا در روند آموزش افراد محروم از سواد ایجاد کرد، با همکاری خوب معاونت پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان از طریق شبکه شتاب امر آموزش ۷۱۰ کلاس دوره‌های مختلف سوادآموزی با جدیت تمام دنبال شد.

او به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونای استان مبنی بر تعطیلی مراکز آموزشی، اشاره‌ای کرد بیان کرد: در جهت اجرایی کردن پویش سوادآموزی در خانه، با تشکیل گروه بهبود کیفیت استان، راهکار‌های آموزش مجازی ویژه سوادآموزان بحث شد.

در این بازدید رئیس اداره فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش استان، عنوان کرد: از ابتدا شیوع ویروس کرونا تاکنون در ۱۱ کارگاه‌های تولید ماسک در هنرستان‌های آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان بیش از صد هزار ماسک تولید شده است.

کلمات کلیدی خبر : عباس امید سوادآموزی
-->