پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21566477 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19930960
کد خبر : 338357 تاریخ ثبت : 1399/4/6 22:35 نظرات تایید شده : 1

فرماندار: برگزاری مراسم تجمعی در دشتستان ممنوع است

برگزاری مراسم تجمعی تا پایان تیرماه در شهرستان دشتستان ممنوع استخلیج فارس: فرماندار شهرستان دشتستان گفت: برگزاری مراسم تجمعی تا پایان تیرماه در شهرستان دشتستان ممنوع است.

به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر؛ فتح‌الله نوروزی بعد از ظهر جمعه در نشست ستاد کرونا شهرستان دشتستان اظهار داشت: با عنایت به شیوع و جهش کرونا در سطح شهرستان، اطلاع رسانی به مردم در اولویت برنامه‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مراسم تجمعی تا پایان تیرماه در شهرستان ممنوع است افزود: مردم بهداشت فردی را رعایت کنند، زدن ماسک جز بایدهای زندگی خود بدانند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

فرماندار دشتستان ضمن همدردی با خانواده‌های متوفیان، افزود: این خانواده‌ها به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا محدودیت در برگزاری تشییع جنازه را مد نظر قرار دهند و با شبکه بهداشت و درمان همراهی لازم داشته باشند.

وی بیان کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان از صدور مجوز عقد تا پایان تیرماه خود داری کند و سالن‌های عقد نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام لازم را داشته باشند و شبکه بهداشت و درمان و اماکن نیروی انتظامی نظارت لازم را داشته باشند.

نوروزی تصریح کرد: صاحبان تالارها، باغ شهری‌ها، دکه‌ها و قلیان فروشی‌ها با شبکه بهداشت و درمان تا پایان تیرماه همکاری لازم را داشته باشند و ادارات نظارتی دقت نظر لازم را جهت تعطیلی اماکن اعلامی را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: برای عبور از این بحران هر خانه را یک پایگاه سلامت کنیم.

کلمات کلیدی خبر : فتح‌الله نوروزی دشتستان
-->