پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21486018 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19850593
کد خبر : 337920 تاریخ ثبت : 1399/4/4 10:20 نظرات تایید شده : 1

در نشست رییس شورا و شهردار بوشهر با رییس دادگستری استان چه گذشت؟+عکس

خلیج فارس: به مناسبت هفته قوه قضائیه رئیس شورا، سرپرست شهرداری و جمعی از معاونین شهردار با حضور در دفتر رئیس کل دادگستری استان با تبریک این هفته، از زحمات دستگاه قضائی استان تقدیر و تشکر کردند.

دهدار: تعامل مدیریت شهری و دستگاه قضائی افزایش پیدا کند

رئیس شورای شهر بوشهر با تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی گفت: قوه قضائیه یکی از ارکان مهم و تاثیر گذار در جمهوری اسلامی است که نقش مهمی در حراست از آرمانهای جمهوری اسلامی دارد.
 
ابوذر دهدار افزود:  رابطه بین مدیریت شهری و دستگاه قضایی و افزایش  تعامل   می‌تواند در ارتقای خدمت‌رسانی و رضایت مردم نقش موثری ایفا کند.

وی با قدردانی از قضات دادگستری در کمیسیونهای شهرداری گفت انتظار داریم در زمینه برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز شاهد همکاری بیشتری دستگاه قضا در زمینه برخورد فوری با این ساخت و سازهای و ممانعت از انجام کار آنها باشیم.

سرپرست شهرداری: همکاری خوبی بین دستگاه قضایی و شهرداری برقرار است
 
سرپرست شهرداری بندر بوشهر با تبریک هفته قوه قضائیه و قدردانی از زحمات مدیرکل و کارکنان خدوم این دستگاه گفت در کمیسیونهای ماده صد و هفتاد و هفت و همچنین شورای پیشگیری از جرم همکاری بسیار خوبی  فی مابین شهرداری و  دستگاه قضایی وجود دارد و قضات محترمی نیز که در کمیسیونها شرکت می کنند مردم رضایتمندی خوبی از آنها  دارند.

وی افزود: توانستیم نظم خوبی به کمیسیونها بدهیم هر چند در بر خورد با ساخت و سازهای غیر مجاز امکانات ما محدود است اما عملکرد نسبتا خوبی داشتیم.

خورشیدیان با قدردانی از جمادی رئیس کل دادگستری استان گفت: در جلسات شورای پیشگیری از جرم ادارات برق و آب در برخورد انشعابات غیر مجاز همکاری خوبی کردند و مردم می دانند قبل از دریافت انشعابات باید پروانه ساختمانی بگیرند.

رئیس کل دادگستری: در کنار مدیریت شهری هستیم

رئیس کل دادگستری استان با قدردانی از حضور  رئیس شورا و شهردار گفت در ابتدا   یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران با وفایش را گرامی می داریم.

جمادی افزود: در دستگاه قضایی تلاش می کنیم به دستگاههای که خدمات عام المنفعه دارند کمک کرده  و امور آنها تسهیل شود.

رئیس کل دادگستری استان گفت: در کنار مدیریت شهری هستیم و گفتیم یک شعبه ویژه برای پرونده های شهرداری اختصاص پیدا کند که بخشی انجام شده که  امور شهرداری و شهروندان تسهیل شود.

جمادی در موضوع مبارزه با ساخت و سازهای غیر مجاز گفت: در هر ساعات شبانه روز آماده همکاری هستیم و با دادستان نیز هماهنگ کردیم که همکاری لازم صورت گیرد و انتظاری که داریم به کمیسیونهای شهرداری از باب درآمدی نگاه نشود و هدف مبارزه با ساخت و سازهای غیر مجاز باشد.

کلمات کلیدی خبر : شورای شهر بوشهر
-->