پویاسامانه

کد خبر : 315950 تاریخ ثبت : 1398/12/14 23:25 نظرات تایید شده : 4
پلیس اعلام کرد:

ورود خودروهای باربری به گناوه ممنوع

خلیج فارس: بازاریان گناوه می‌گویند برای اینکه از انتقال این ویروس جلوگیری شود، نه تنها باید مغازه‌ها تعطیل باشند، بلکه باید از خروج بار از این بندر هم جلوگیری شود.

خلیج فارس: در روزهای گذشته بازاریان گناوه که همیشه این زمان از سال روزهای پرکارشان بود، برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، کسب و کارشان را تعطیل کرده‌اند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ آن‌ها می‌گویند برای اینکه از انتقال این ویروس جلوگیری شود، نه تنها باید مغازه‌ها تعطیل شوند بلکه باید از خروج بار از این بندر هم جلوگیری شود. زیرا ممکن است رانندگانی که بار از گناوه به نقاط دیگر کشور می‌برند، به ویروس مبتلا شوند و ویروس را انتقال دهند.

در همین زمینه فرماندهی انتظامی گناوه نیز دو سه روزی است که از خودروها خواسته از جابه‌جایی بار به دیگر نقاط کشور خودداری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران بیان کرد: از همه صاحبان خودروهایی که بار جا به جا می‌کنند می‌خواهیم به ممنوعیت جا به جایی بار توجه کنند.

سرهنگ حسین احمدی ادامه داد: در دو روز گذشته چند دستگاه خودرو که قرار بود بار جا به جا کنند، توقیف شدند اما برای اینکه زیان نکنند، با تعهد ترخيص شده‌اند . اما چندين خودرو توقيف شده با پلاك ٢٤، ١٦ و ٩٩، که مربوط به استان بوشهر نیست و مشخص شده متعلق به افراد بومى هستند، توقیف شده‌اند.

او افزود: به چندين انبار هم تذكر داده شده که در صورت حمل بار از آن‌ها، تعطیل خواهند شد.

فرمانده انتظامی گناوه گفت: به جایگاه عرضه سوخت در بیرون شهر هم تذكر جدى داده شده كه از توقف خودروهای باربری در این محل جلوگیری کند و  در غیر این صورت با این جایگاه برخورد می‌شود.

احمدی تاکید کرد: تا زمانى كه بحث ویروس کرونا وجود داشته باشد، به جد پيگير هستیم و اگر خودرویی قصد جا به جایی بار داشت، آن را توقیف خواهیم کرد و تا پس  از تعطیلات نوروز توقیف خواهند ماند.

کلمات کلیدی خبر : گناوه شوتی
-->