پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 26623470 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22541202
کد خبر : 314809 تاریخ ثبت : 1398/12/10 22:29 نظرات تایید شده : 0

این استقلال تا پایان فصل امتیاز نمی‌دهد

خلیج فارس:گل گهر بعد از برد برابر صنعت نفت در هفته بیستم، پنجشنبه استقلال را هم در سیرجان برد تا شرایطش به مراتب بهتر از گذشته شود.

مجید جلالی در شش بازی اخیرش 3 برد و سه مساوی با گل گهر کسب کرده است. او در دو بازی برابر تراکتور و سایپا هم  می توانست برنده باشد اما در آخرین دقایق بازی پیروزی را با تساوی عوض کرد. با این وجود برد برابر استقلال می توند تیمی را که تا شانزده هفته به دنبال کسب اولین پیروزی لیگ برتری اش بود ، از نظر روحی به شرایط مناسبی برساند ضمن اینکه گل گهر با حضور فعال در نقل و انتقالات حالا تیمی کامل و با تجربه دارد و خودش را مهیای یک فصل دیگر حضور در لیگ برتر می کند. مجید جلالی بعد از این برد گفت و گویی را با رادیو تهران انجام داد درباره پیروزی تیمش برابر استقلال صحبت کرد که در زیر می خوانید:

استقلال خیلی خوب بود

واقعا بازی سنگینی بود. از نظر مدل بازی استقلال از بهترین های لیگ است. اگر بازی های قبلی ما را تعقیب کرده باشید ما موقعیتی به حریفانمان نمی دهیم اما استقلال آنقدر خوبی بازی کرد که خیلی از صحنه ها ما را غافلگیر کردند و موقعیت های خوبی داشتند. مهرداد بشاگردی روز خوبی داشت  و بقیه بچه ها خیلی فداکارانه و با انگیزه بازی کردند. خیلی خوشحالم بچه هایی که از نیم فصل اول بودند صاحب کیفیت بهتری شدند و دارند می درخشند و خوب بازی می کنند. دوست داشتیم هوادارانمان در این پیروزی بزرگ بودند و چون نتوانستند به ورزشگاه بیایند ما این برد را به آن ها تقدیم می کنیم.

تیم مجیدی بهتر از تیم  استراماچونی؟

به نظر من استقلال به مراتب از قبل بهتر بازی کردد. چیزی که من دیروز دیدم معتقدم  آقای مجیدی بیراه نگفته که این بهترین بازی استقلال بود.  استقلال واقعا خوب بازی کرد. خوشحالم در روزی به این نتیجه رسیدیم که استقلال یکی از روزهای خوبش را سپری می کرد. فوتبال خوبی بازی کردند و شاید تا پایان بازی ها استقلال امتیازی از دست ندهد.

فوتبال تدافعی؟

یک تیم تقریبا مرحله به مرحله کاامل می شود اینطوری نیست که ظرف یک هفته به یک تیم بدون نقص برسید. بیش از سه ماه است با تیم کار می کنم در بازی برابر استقلال چیزهایی بوده که می بینیم نقص داشتیم.  چیزی که در برابر استقلال انجام دادیم حاصل تجربیات ما بعد از 15 بازی بود. هر بازی تمام می شود بازی را تحلیل می کنیم و سعی می کنیم ایرادات را رفع کنیم. ما مقابل سایپا و تراکتور گل زدیم و نتوانستیم گل را حفظ کنیم. در لحظاتی که تحت فشار بودیم بخصوص در دقایق پایانی که فضای روانی سنگین است گلمان را از دست می دادیم. مقابل استقلال در این زمینه بهتر بودیم ضمن اینکه حریف تیم قدرتمندی است. یک گل زدیم و طبیعی است که وقتی نیم ساعت مانده از تمام توان و راه های مشروع در فوتبال برای حفظ نتیجه استفاده کنیم.
پنالتی بشاگردی روی ارسلان و اخراج سه نفر از کادرفنی گل  گهر

این بازی سنگین فقط برای ما نیست و برای داور هم بازی سنگین بود. ما گل جلو بودیم و می خواستیم با تمام وجود گل را حفظ کنیم و استقلال هم تلاش می کرد نتیجه را جبران کند. این فشار روی داور هم بود. درباره اخرج بچه های کادرفنی اینجوری نبود که هر چند دقیقه یکی اخراج شود. روی یک صحنه استقلالی ها اوت دستی را خیلی جلوتر پرتاب کردند و موقعیت برای آن ها شد. 15 متر عقب تر اتفاق افتاده بود انداختند و صاحب موقعیت شدند. بچه های ما معترض شدند و آقای داور هم خیلی زود دو نفر از کادرمربیان را همان دقیقه و چند دقیقه بعد مترجم را هم اخراج کرد. اخراج ها همه  مربوط به صحنه اوت بود و در کل معتقدم داور قضاوت خوبی داشت. در مورد صحنه ای که در محوطه جریمه ما اتفاق افاد به نظرم پنالتی نبود.

فوتبال می تواند جامعه را آرام  کند

به هرحال نگرانی الان برای همه هست حتی اگر توی خانه ات هم بنشینی این نگرانی را دارید  اما تمهیداتی که انجام می شود نگرانی را کم می کند. فضای جامعه ما پرتنش و پرالتهاب است و فوتبال می تواند افکار عمومی جامعه را آرام کند چون هیچی دیگر نمانده است که بگوییم برای مردم خوشایند باشد. فوتبال می تواند این کار را بکند و شاید از این نظر برگزاری ها موجه باشد.

مدیران باید تصمیم بگیرند

وقتی من صحبت می کنم نه تنها دیدگاه خودم را می گویم، بلکه این دیدگاه منافع خودمان را هم شامل می شود. ولی تصمیم گیران در کل چیزی را می بینند. من ناراحت هستم که می بینم برنامه های تلویزیونی مربیان را مقابل هم قرار می دهند هنجارهای اجتماعی را زیر سوال می برد. این موضوع مدیریتی است و باید به جمع بندی برسند و ما اجرا کنیم. من مربی نباید با مربی نساجی صحبت کنیم بگوییم باشد یا نباشد. به ما ربطی ندارد. من نظر خودم را می گویم اما اشراف ندارم عمق فاجعه چقدر است. از زبان متخصصان در تلویزیون خودمان زیاد نیست در فضای مجازی خیلی زیاد است آدم نمی داند چی درست است. مدیران باید تصمیم بگیرند.

منبع: ورزش سه
-->