پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27673045 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23588849
کد خبر : 314475 تاریخ ثبت : 1398/12/8 21:38 نظرات تایید شده : 0

واکنش جلالی به پیروزی تیمش مقابل استقلال

خلیج فارس:مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان پیروزی مقابل استقلال را به هواداران تیمش تقدیم کرد.

مجید جلالی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال گل‌گهر مقابل استقلال در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر، اظهار داشت: در درجه اول این روز خوب و بزرگ را به فوتبال سیرجان و همه مسئولان و مردم شهر و مخصوصاً هواداران‌مان تبریک می‌گویم. این برد را به خاطر اینکه هواداران نبودند، به آنها تقدیم می‌کنم، چون می‌دانم وقتی در خانه‌های خود بودند، از آنجا نیز انرژی خودشان را می‌فرستادند.

«ما در جریان بازی فیزیکی و سنجیده بازی کردیم و  این سه امتیاز برای آینده ما خیلی خوب خواهد بود.»، وی با بیان این جمله در مورد عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: ما میزبان بودیم و اگر تماشاگران‌مان حضور داشتند، می‌توانستند فضای استادیوم را بیشتر به نفع‌مان کنند. به بچه‌های‌مان گفتیم که فکر کنید همه هواداران آمده‌اند و پشتیبان شما هستند. نبود تماشاگران روی فضای استادیوم تأثیر گذاشته بود.

جلالی در مورد عملکرد مهرداد بایرامی یادآور شد: بایرامی واقعاً خوب بود. خوشحالم بچه‌های ما پیشرفت می‌کنند. کیفیت بازیکنان را می‌بینید که خیلی بهتر شده است. یوسف وکیا، عبدالله حسینی، امین پورعلی، بهنام برزای، مهرداد بایرامی و ... در نیم‌فصل اول هم بودند، اما الان کیفیت خیلی بهتری دارند.

وی درباره داوری این دیدار و اخراج سه دستیارش گفت: به نظرم داوری بد نبود، اما جایی که اعتراض کردیم، دو مربی ما اخراج شدند. در آن صحنه، توپ به اوت رفت و بازیکنان حریف جلوتر توپ را پرتاب کردند و باعث ایجاد موقعیت شدند که ناراحتی ما را در پی داشت.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در واکنش به اینکه مهدی قائدی به راحتی به صاحب موقعیت می‌شد، گفت: قائدی بازیکن قابلی است، اما برنامه داشیم و خیلی از صحنه‌ها او را کنترل کردیم. ضمن اینکه ما با استقلال بازی می‌کردیم و تیم کمی نبود. شما دنبال پیدا کردن دنبال یک نقطه ضعف هستید؟!

منبع: تسنیم
-->