پویاسامانه

کد خبر : 313725 تاریخ ثبت : 1398/12/6 09:02 نظرات تایید شده : 0

اختتامیه جشنواره مطبوعات به تعویق افتاد

خلیج فارس: مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر گفت: آئین برگزاری اولین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان بوشهر که قرار بود در هفته دوم اسفند و هم زمان با برنامه‌های بزرگداشت روز بوشهر برگزار شود، با تصمیم ستاد مدیریت بحران به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ مازیار هوشمند با اعلام این خبر افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا، و ضرورت پیشگیری و مقابله با این بیماری، بنا به درخواست دانشگاه علوم پزشکی و تصویب آن در جلسه مشترک شورای اطلاع‌رسانی و مدیریت بحران، برگزاری کلیه نمایشگاه‌ها، مراسم‌ها، جشنواره‌ها و رویدادهای فرهنگی لغو و به زمان مناسب دیگری موکول شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر با اشاره به انجام مراحل پایانی این جشنواره، و آمادگی این تشکل برای برگزاری این مراسم، افزود: درخواست دانشگاه علوم پزشکی و تصمیم استان اقدامی درست و معقول برای پیشگیری بهتر از این بیماری است، و خانه مطبوعات استان برای کمک به انتشار و اطلاع‌رسانی بهتر توصیه‌ها و هشدارهای لازم دانشگاه علوم پزشکی در خصوص این بیماری و راه‌های مبارزه و پیشگیری از آن، و سایر همکاری‌های دیگر که لازم است رسانه‌های استان انجام دهند، آمادگی خود را اعلام می‌دارد.

وی ادامه داد: برای تعیین تاریخ برگزاری اختتامیه جشنواره منتظر مجوز و اعلام شرایط مناسب از سوی دانشگاه علوم پزشکی می‌مانیم، ولی پیش‌بینی ما این است ان شاءالله تا اواخر فروردین ۹۹ این آئین برگزار شود.  

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر با اشاره به رسالت رسانه‌ها در کمک به نظام سلامت کشور، افزود: مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر در آگاهی‌بخشی به جامعه پیرامون خطرات احتمالی بروز این ویروس خطرناک در استان، بیشترین همکاری را با متولیان این امر در استان داشته، و این همکاری و همراهی تداوم خواهد داشت.

هوشمند تاکید کرد: نقش موثر رسانه‌های استان در کمک به پیشگیری و اشاعه هشدارها و توصیه‌های لازم بهداشتی، پزشکی و درمانی در مبارزه با کرونا در استان، قابل تقدیر است.

کلمات کلیدی خبر : مازیار هوشمند خانه مطبوعات
-->