پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21360493 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19725258
کد خبر : 311375 تاریخ ثبت : 1398/11/24 22:26 نظرات تایید شده : 0

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو در بازار+جدول

خلیج فارس: براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۵ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان معامله شد.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۶۷۰ هزار تومان، ربع سکه هم با ۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۶۲۰ هزار تومان قیمت خورد.
 

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۵۲۱ هزار ۴۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۷۴ دلار قیمت خورد.
 

قیمت روز سکه و قیمت طلا در بازار امروز 

نوع قیمت معاملاتی روز معاملاتی گذشته قیمت معاملاتی امروز
مثقال طلا
۲۲,۵۰۰,۰۰۰
۲۲,۵۹۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۵,۱۹۴,۱۲۰
۵,۲۱۴,۹۰۰
سکه جدید
۵۱,۱۰۰,۰۰۰
۵۱,۱۵۰,۰۰۰
سکه قدیم
۵۰,۹۰۰,۰۰۰
۵۱,۱۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۶,۲۰۰,۰۰۰
۲۶,۷۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۵,۹۰۰,۰۰۰
۱۶,۲۰۰,۰۰۰
سکه گرمی
۹،۶۰۰،۰۰۰
۹،۶۰۰،۰۰۰
انس طلا
۱۵۶۴دلار
۱۵۷۴دلار
 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی قیمت دلار را برای پنج شنبه بیست و چهارم بهمن با ۱۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۳ هزار ۸۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار ۴۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۵ هزار ۱۰۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.
 

نرخ دلار و یورو در صرافی ملی

  نوع ارز نرخ خرید نرخ فروش
یورو
۱۴۸۰۰۰
۱۵۱۰۰۰
دلار
۱۳۴۵۰۰
۱۳۸۵۰۰
کلمات کلیدی خبر : قیمت طلا قیمت دلار
-->