پویاسامانه

کد خبر : 311352 تاریخ ثبت : 1398/11/24 17:44 نظرات تایید شده : 0

مربی ماشین‌سازی تبریز: بازی سختی مقابل شاهین بوشهر داریم

خلیج فارس: مربی تیم ماشین‌سازی تبریز گفت: در شرایط جوی دشواری تمرین کرده‌ایم و فردا دیدار سختی برابر شاهین شهرداری بوشهر داریم.

به گزارش «خلیج فارس»؛ غلامرضا باغ‌آبادی مربی تیم ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: به دلیل بارش برف هفته سختی داشتیم. در هوای منفی ۱۷ درجه تمرین کردیم، و یک روز فقط در سالن تمرین کردیم.

او افزود: تمرینات خوبی را نسبت به شرایط بازی و شرایط جوی انجام دادیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه بگیریم. شاهین بوشهر در نقل و انتقالات شوکی به تیم وارد کرد که این شوک جواب داده و این تیم متحول شده است. بازیکنانی مانند اسماعیل شریفات، میثم دورقی، سجاد مشکل‌پور را گرفتند که با آن‌ها تجربه کار کردن دارم. امیدوارم بازی تماشاگرپسندی را انجام دهیم و ما برای لحظه لحظه این بازی برنامه داریم و امیدوارم فردا مسابقه‌ای برگزار شود که مردم بوشهر از بازی لذت ببرند.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در خصوص اینکه در بازی قبلی نسبت به عملکرد داور معترض بوده است، گفت: از صمیم قلب خیلی ناراحت بودم. در آن بازی که باید ۴ بر یک تمام می‌شد، دیدید چه اتفاقی افتاد. ما هم خودمان چیزی نگفتیم و به کارشناسان واگذار کردیم. بازی که باید ۴ بر یک می‌شد، با نتیجه ۲ - ۲ تمام شود. دلم سوخت و واقعاً هیچ جمله‌ای نمی‌توانستم بگویم که گلایه‌ای کنم.

باغ‌آبادی درباره محرومان تیمش  هم بیان کرد: شاهین ثاقبی را به دلیل چهار اخطاره بودن نداریم و محمد مسلمی‌پور هم مصدوم است. بقیه بازیکنان در آمادگی کامل به سر می‌برند و امیدوارم که مردم بوشهر از بازی فردا لذت ببرند.

در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۱۵ فردا (جمعه ۲۵ بهمن) شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی این شهر میزبان ماشین سازی تبریز خواهد بود.

-->