پویاسامانه

کد خبر : 311350 تاریخ ثبت : 1398/11/24 17:36 نظرات تایید شده : 0

شاهین بوشهر با جذب بازیکنان جدید متحول شده است

خلیج فارس: مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: حریف فردای این تیم با جذب بازیکنان جدید متحول شده و با این وضعیت برابر شاهین کاری دشوار در پیش داریم. 

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ غلامرضا باغ‌آبادی روز پنج‌شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با شاهین شهرداری بوشهر افزود: تیم ماشین سازی از منطقه سردسیر آذربایجان می‌آید و در چند روز گذشته با توجه به بارش برف متحمل سختی‌های زیادی شده است.

وی بیان کرد: در این بین از آنهایی که زمین را تمیز می‌کردند تا تمرین‌های ما به خوبی انجام شود قدردانی می‌کنم.

 باغ‌آبادی ادامه داد: با وجود بارش زیاد برف تیم ماشین سازی در هوای منفی ۱۷ درجه هم تمرین کرده و تنها یک روز در سالن تمرین کرده است‌.

وی افزود: تمرینات خوبی را نسبت به شرایط بازی و شرایط جوی انجام دادیم و امیدوارم بتوانیم برابر شاهین بوشهر نتیجه مطلوبی بگیریم.

باغ‌آبادی ادامه داد: امیدوارم بازیکنانم بازی تماشاگرپسندی را انجام دهند چراکه ما برای لحظه لحظه این بازی برنامه داریم.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در خصوص اعتراض تیمش به داوری در هفته قبل اظهارداشت: بازی برابر پیکان باید ۴ بر یک تمام می‌شد ولی همه دیدند با اشتباه‌های داوری چه اتفاقی افتاد و بازی با نتیجه ۲ بر ۲ پایان یافت. 

باغ‌آبادی درباره محرومان تیمش گفت: شاهین ثاقبی را به دلیل چهار اخطاره بودن نداریم و محمد مسلمی‌پور هم مصدوم است ولی بقیه بازیکنان در آمادگی کامل به سر می‌برند.

شاهین بوشهر و ماشین سازی تبریز روز جمعه در هفته هجدهم رقابت‌ها به مصاف یکدیگر می‌روند.

کلمات کلیدی خبر : شاهین بوشهر
-->