پویاسامانه

کد خبر : 311259 تاریخ ثبت : 1398/11/24 09:34 نظرات تایید شده : 0

مسابقات کشتی ساحلی کارگران کشور در بوشهر برگزار می‌شود

خلیج فارس: رئیس هیئت ورزش کارگری استان بوشهر از برگزاری مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کارگران کشور با حضور ۸۰ کشتی‌گیر از ۱۴ استان کشور در بوشهر خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ رحیم لطفی با اشاره به افزایش زیرساخت‌های فضاهای ورزشی کارگری در استان بوشهر اظهار داشت: در 7 سال گذشته با رشد 67 درصدی شاهد بهره‌برداری از فضای ورزشی در استان بوشهر هستیم که این خود نقش مهمی در توسعه ورزش داشته است.

وی با اشاره به ظرفیت مجموعه ورزشی کارگران بوشهر بیان کرد: مجموعه ورزشی کارگران از امکانات و تجهیزات لازم ورزشی برخوردار است و بر اساس ارزیابی‌های انجام شده هفته‌ای بیش از یک‌ هزار نفر از مجموعه ورزشی کارگران بوشهر استفاده می‌کنند.

رئیس هیئت ورزش کارگری استان بوشهر با اشاره به تدوین برنامه‌ها در سه مرحله مسابقات استانی، ویژه خانواده کارگران و اعزام به مسابقات کشوری ابراز کرد: در حال حاضر 4 انجمن شطرنج، ورزش‌های رزمی، کوهنوردی و هندبال از فعال‌ترین انجمن‌های هیئت ورزش کارگری هستند.

لطفی از برگزاری مسابقات کشتی ساحلی کارگران در بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کارگران کشور از 26 بهمن‌ماه در ساحل بوشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات به‌مناسبت یادبود سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور بیش از 80 نفر از ورزشکاران و مربیان رشته ورزشی کشتی از 14 استان کشور برگزار می‌شود.

لطفی گفت: مجموعه‌های مختلف از جمله فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران، اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان بوشهر و اداره کل ورزش و جوانان، هیئت ورزش کارگری استان بوشهر را در برگزاری این مسابقات همراهی می‌کنند.

-->