پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 14159199
کد خبر : 311194 تاریخ ثبت : 1398/11/23 18:59 نظرات تایید شده : 0

برنامه روز قرآنی بوشهر تدوین شد

خلیج فارس: مدیرکل ارشاد استان بوشهر با اشاره به تعیین ۱۶ اسفند به عنوان روز قرآنی بوشهر گفت: به‌مناسبت روز قرآنی بوشهر و تاسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بیش از ۴۶ برنامه فرهنگی، هنری و قرآنی در استان بوشهر تدوین و تهیه شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ فاطمه کرمپور در نشست با کارشناسان علوم قرآنی و  کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد استان بوشهر از برگزاری جشنوار ملی شعر باب الهدی در بوشهر خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره در راستای تولید شعر در مدح دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام هادی (ع) برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر ارسال آثار علاقمندان به دبیرخانه جشنواره مستقر در ساختمان مرکزی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر افزود: با توجه به نام‌گذاری 16 اسفند به نام روز قرآنی در استان بوشهر مراسم هفته قرآنی در این استان تدارک دیده شده است.

مدیرکل ارشاد استان بوشهر با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون فرهنگی هنری مساجد گفت: تقارن تاریخ برگزاری نخستین جشنواره ملی شعر باب الهدای و روز قرآنی بوشهر این 2 برنامه در 13 اسفندماه برگزار می‌شود.

فاطمه کرمپور ضمن تاکید بر اهمیت هرچه با شکوه برگزار شدن جشنواره ملی شعر باب الهدی و روز قرآنی بوشهر اظهار داشت: دستگاه‌های فرهنگی و مذهبی در سطح استان بوشهر در راستای هر چه با شکوه برگزار شدن این برنامه‌ها نهایت همکاری را داشته باشند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بسیار مناسب فرهنگی استان تصریح کرد:  لازم است از تمام ظرفیت‌ها در راستای برگزاری جشنواره ملی شعر باب الهدای و روز قرآنی بوشهر استفاده شود.

مدیرکل ارشاد استان بوشهر از برگزاری بیش از 46 برنامه در استان خبر داد و گفت: به‌مناسبت روز قرآنی بوشهر و تاسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بیش از 46 برنامه فرهنگی، هنری و قرآنی در استان بوشهر تدوین و تهیه شده است.

-->