پویاسامانه

کد خبر : 310962 تاریخ ثبت : 1398/11/22 14:22 نظرات تایید شده : 0

مدیرتبلیغات بوشهر: ۲۲بهمن نماد عزت و سربلندی ایران در برابر ظلم و بی‌عدالتی است

خلیج فارس: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: ۲۲ بهمن نماد عزت و سربلندی ملت ایران در برابر ظلم و بی‌عدالتی و تبعیت از دژ مستحکم و الهی ولایت تنها عامل ادامه‌ راه پر افتخار انقلاب اسلامی است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی روز سه‌شنبه در حاشیه راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران افزود: عوامل متعددی در شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی موثر بودند که نخستین آنها خدامحوری و معنویت است که اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می‌رود.

۲۲ بهمن نماد عزت و سربلندی ایران در برابر ظلم و بی‌عدالتی است

وی بیان کرد: این عامل مهمترین رکن پیروزی انقلاب اسلامی بود، زیرا حکومتی غیر از حاکمیت الله نمی‌توانست با این شدت و سرعت به پیروزی برسد.
سروستانی ادامه داد: عامل دوم وجود رهبری الهی به‌عنوان رهبر نهضت اسلامی است و شخصیتی همچون رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) که در سراسر زندگی مسیری را جز رضای خداوند طی نکرد و با درایت و دوراندیشی و درس گرفتن از خاندان رسالت بویژه سیدالشهدا پرچم اسلام را در این عصر برافراشت و با توکل بر خدا و شجاعت توانست نهضتش را به پیروزی برساند و نظام اسلامی را تشکیل دهد.
وی افزود: آنچه که باعث شد کشتی انقلاب با موفقیت در طول چهل و یک سال گذشته مسیر خود را ادامه دهد، وجود رهبران شجاع، دلیر و معنوی همچون امام راحل و مقام عظمای ولایت است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ادامه داد: با تدبیر و هدایت این ۲ رهبر الهی، انقلاب اسلامی به موفقیت‌های گسترده و ارزشمندی دست یافته است و امروز برای ادامه راه انقلاب جز تبعیت از دژ مستحکم و الهی ولایت هیچ راهی وجود ندارد و هر راهی و هر محوری غیر از محور ولایت باطل  و انسان را به رستگاری هدایت نمی‌کند.

سروستانی سومین محور پیروزی انقلاب اسلامی را نقش مردم عنوان کرد و گفت: از آن‌جایی که نهضت برای خدا بنا نهاده شد و در راس آن حاکمیت دینی قرار داشت، مردم به صحنه آمدند و با پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در روز ۲۲ بهمن ۵۷ تا به امروز از آن حمایت همه جانبه کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: این فرمانده شجاع، شخصیتی است که به‌ عنوان مالک اشتر زمان و فرمانده ارشد جبهه مقاومت در مقابل دشمنان بشریت و جریان‌ها و نحله‌های انحرافی و جریانات تکفیری که توسط استکبار جهانی و صهیونیسم در منطقه شکل گرفت همواره دفاعی جانانه داشت.

کلمات کلیدی خبر : ۲۲ بهمن عبدالرضا سروستانی
-->