پویاسامانه

کد خبر : 310797 تاریخ ثبت : 1398/11/21 12:48 نظرات تایید شده : 0

مرادی: با وعده حمایت استاندار به باشگاه پارس جنوبی برگشتم

خلیج فارس: مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی که هفته قبل استعفا داده بود بعد از جلسه با استاندار بوشهر به این باشگاه برگشت.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مراد مرادی در گفت‌وگو با میزان، در مورد بازگشت به باشگاه پارس جنوبی جم اظهار داشت: در جلسه با استاندار بوشهر صحبت‌های خوبی مطرح شد و به توصیه و با وعده حمایت استاندار به باشگاه پارس جنوبی برگشتم. در واقع آمدم تا از مشکلات این تیم کم شود.

وی ادامه داد: استاندار در این جلسه بر لزوم اهمیت تیم فوتبال پارس جنوبی در استان اشاره و تاکید کرد این تیم باعث نشاط اجتماعی و روحی - روانی استان است. از طرفی به من اطمینان داد حل مشکلات این تیم از دغدغه‌های او است. از این رو به باشگاه پارس جنوبی برگشتم.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم با اشاره به اعتراض بازیکنان و تهدید‌های مکررشان برای تمرین نکردن گفت: نگرانی اصلی ما بابت پولی بود که به باشگاه تزریق نشد. پول را قرار است تا بعد از تعطیلات به ما برگردانند. ما بازیکنان خوب و قدردانی داریم. در همه شرایط سخت مسئولان باشگاه همراهی کردند. ما قدر آنها را می‌دانیم و امیدوارم با وعده‌هایی که دادند در زمان مشخص شده پول به باشگاه برسد و ما از خجالت بازیکنان در بیاییم.

مرادی در پایان با اشاره به این که مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی تمامی ندارد خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها مشکل دارند و مشکلات تیم ما بیشتر است. دوست دارم این مسائل  زودتر حل شود و این تیم به روز‌های خوب برگردد. تنها در این صورت است که طرفداران این تیم دغدغه‌ای نخواهند داشت و می‌توانند از فوتبال زیبا لذت ببرند.

کلمات کلیدی خبر : مراد مرادی پارس جنوبی
-->