پویاسامانه

کد خبر : 310788 تاریخ ثبت : 1398/11/21 12:05 نظرات تایید شده : 0

وزیر تعاون: عقب ماندگی‌در زمینه رفاه مردم عسلویه جبران می‌شود

خلیج فارس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه مردم عسلویه باید از صنایع عظیم پارس جنوبی در این شهرستان بهره‌مند شوند گفت: این صنایع باید رفاه نسبی برای مردم منطقه فراهم کنند که تلاش می‌شود در زمان باقی مانده از عمر دولت عقب‌ماندگی‌ها جبران شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار بوشهر 30 پروژه عمرانی با 61 میلیارد تومان اعتبار در شهرستان عسلویه افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/11/21/1398112109561066419637104.jpg

در سفر محمد شریعتمداری به عسلویه عملیات اجرایی زمین فوتبال ساحلی شهدای گمنام بیدخون با 5 میلیارد تومان اعتبار آغاز شد.

واگذاری 30 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در عسلویه با 30 میلیارد ریال اعتبار از دیگر برنامه‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عسلویه است.

مجتمع گردشگری ارغوان در عسلویه با 204 اتاق و 408 تخت در زمینی به مساحت 5 هکتار و با اعتبار 13 میلیارد تومان با حضور وزیر، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار بوشهر افتتاح شد.

وزیر تعاون، کار و رفاهی اجتماعی در آیین افتتاح این طرح‌ها با تاکید بر توجه به‌ویژه به ساکنان پیرامون طرح‌های صنایع پارس جنوبی به ویژه در حوزه رفاه نسبی و اشتغال‌زایی اظهار داشت: همه فعالیت‌های اقتصادی در منطقه پارس جنوبی، در کنار منافع ملی این پروژه‌ها باید ابتدا مردم عسلویه از آن بهره‌مند شوند.

محمد شریعتمداری با بیان اینکه در حوزه رفاه نسبی مردم پیرامون پروژه‌های اقتصادی پارس جنوبی عقب ماندگی وجود دارد بیان کرد: با کمال تاسف شواهد نشان می‌دهد که در زمینه حمایت از بومیان و افراد محلی در کنار پروژه‌های صنایع پارس جنوبی، عقب ماندگی‌هایی است که تلاش می‌شود در 2 سال باقی‌مانده از عمر دولت تا حد مقدور فاصله‌ها کم  و کاستی‌‌ها جبران شود.

کلمات کلیدی خبر : محمد شریعتمداری وزیر رفاه
-->