پویاسامانه

کد خبر : 310681 تاریخ ثبت : 1398/11/20 21:20 نظرات تایید شده : 0

برگزاری جشن کودک و انقلاب در دشتی

خلیج فارس: به مناسبت دهه مبارک فجر جشن کودک وانقلاب روز یکشنبه در شهر شنبه شهرستان دشتی استان بوشهر برگزار شد.

جشن کودک و انقلاب در دشتی برگزار شد

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی در این جشن گفت: کودکان و نوجوانان امروز سال‌های پیروزی انقلاب را درک نکرده‌اند به همین دلیل برگزاری چنین برنامه‌هایی برای شناساندن انقلاب اسلامی به آنان موثر است.

حمید زارعی افزود: درک انقلاب اسلامی ایران و اهداف آن از سوی نسل آینده می‌تواند نقشی مهم در مقابله با تهدیدهای دشمنان در آینده داشته باشد و انقلاب را از قرار گرفتن در معرض آسیب‌ها مصون کند.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام و انقلاب از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران همواره توطئه‌های مختلفی را علیه نظام طرح ریزی کرده‌اند و در صدد ضربه زدن به نظام هستند که مقابله با این توطئه‌ها در آینده نیاز به شناخت کودکان و نوجوانان از انقلاب و ابعاد آن دارد.

مسئول فرهنگسرای امید شهر شنبه بیان کرد: این مراسم برای پنجمین سال متوالی برگزار می‌شود و هر سال شاهد رونق و استقبال بهتر کودکان و خانواده‌ها از این برنامه هستیم.

ابراهیم ابراهیمی با تقدیر از کاروان نشاط که با اجرای برنامه‌های شاد لحظات خوبی را برای کودکان و اولیا ایجاد کردند، گفت: در برگزاری این برنامه کودکان نقش اصلی را ایفا کردهاند و هدف پرورش استعدادها و واگذاری مسئولیت به آنان بود.

اجرای نمایش عروسکی گرگ بد گنده و سه بچه خوک به کارگردانی سیده اکرم جعفری و بازیگری صبا و شیدا لاری منفرد، مبارکه رستمی و مدیا کارفرما، اجرای موسیقی به نوازندگی علی حیدری، حسین حمیداوی و خوانندگی سجاد دشتی و اجرای سرود، شعر، دل نوشته درباره سردار سپهد شهید قاسم سلیمانی و قصه گویی کودکان درباره انقلاب از دیگر برنامه‌های این جشن بود.

کلمات کلیدی خبر : حمید زارعی
-->