پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21813688 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20177790
کد خبر : 310619 تاریخ ثبت : 1398/11/20 15:01 نظرات تایید شده : 11
معاون عمرانی استانداری بوشهر مطرح کرد:

دستور به تعزیرات برای برخورد با عوامل استانی گرانی بلیت هواپیما/ از مردم عذرخواهی می‌کنیم

خلیج فارس: نرخ های نامتعارف برای پرواز بوشهر- تهران و بالعکس، گلایه بسیاری از مسافران را در پی داشته و خواستار ورود مسئولان استانی هستند.

خلیج فارس: نرخ های نامتعارف برای پرواز بوشهر- تهران و بالعکس، گلایه بسیاری از مسافران را در پی داشته و خواستار ورود مسئولان استانی هستند؛ خصوصا گروهی که مسئولیت دولتی نداشته و از جیب هزینه های گزاف این پروازها را می پردازند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ به دلیل فاصله زیاد بوشهر با مرکز کشور، بسیاری ناچارند برای سفر به تهران جهت کارهای اداری و شخصی، هواپیما را به عنوان گزینه جابجایی انتخاب کنند که در شرایط دشوار اقتصادی کشور، گرانی روز افزون بلیت ها هزینه زیادی به مردم تحمیل می کند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر می گوید: یکی از مشکلاتی که این روزها موجب گلایه مردم استان شده‌ است، افزایش بی‌رویه بهای بلیت هواپیما است.

مهرداد ستوده در گفتگو با «خلیج فارس» ادامه داد: یکی از علل گرانی بلیت هواپیما علاوه بر وجود پروازهای چارتری، کنسل شدن پروازهای صبح تهران به بوشهر است، با این توجیه که مسافر لازم ندارد و باعث افزایش قیمت در سایر ایرلاین‌ ها می‌ شود.

ستوده افزود: اینکه پرواز خالی به مقصد می‌ رود مشکل مردم نیست، در فضای رقابتی شرکت‌ های هواپیمایی باید قدرت رقابت داشته باشند اما این کار نباید دلیل بر افزایش قیمت بلیت باشد.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه گارگوهی برای پیگیری این موضوع تشکیل شده، گفت: قرار است با هماهنگی مدیرکل فرودگاهها زمینه افزایش پروازهای تهران-بوشهر فراهم و  با عوامل احتمالی افزایش قیمت بلیت هواپیما در استان توسط تعزیرات و سازمان صنعت و تجارت برخورد شود.

وی تصریح کرد: از مردم به خاطر شرایط پیش آمده در زمینه قیمت پروازها عذرخواهی می کنیم و انتظار می رود با تشکییل کارگروهی خاص در این زمینه، شاهد تعدیل قیمت ها باشیم.

-->