پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21728761 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20092996
کد خبر : 308442 تاریخ ثبت : 1398/11/10 11:17 نظرات تایید شده : 8
پیگیری یک خبر؛

زمزمه‌ حذف "پارس شمالی" از چارت نفت؟+جوابیه سازمان منطقه ویژه پارس

خلیج فارس: مسئولان استان اگر برای ساماندهی این شرکت زیرمجموعه سازمان منطقه پارس جنوبی مطالبه نکنند تمامی کارکنان پارس شمالی یکی بعد از دیگری بیکار می‌شوند.

خلیج فارس: مدتیست زمزمه هایی درباره جابجایی دفتر منطقه گازی پارس شمالی از تنگستان به جنوب استان مطرح شده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ براساس خبرهای مطرح شده، در حالی که تمام تلاش نمایندگان و مدیران استان‌های دیگر در حفظ فرصت های شغلی است و در هنگامی که دو نماینده استان عضو کمیسیون انرژی هستند پارس شمالی در چارت جدید پیشنهادی به شرکت ملی نفت حذف شده است.

براساس اظهارات برخی نیروهای این مجموعه، مدیران پشتیبانی این شرکت نتوانسته‌اند پیمان های پشتیبانی این مدیریت که در حال حاضر در چارت نفت است تمدید کنند.

نزدیک به ۱۵۰ کارگر و کارمند در مجموعه پارس شمالی فعالیت دارند که با وجود ۱۰ ساعت کار روزانه، اخیرا وعده‌های غذایی نیز برای این نیروها لغو شده است.

براساس گفته آنها، همچنین با اتفاق رخ داده، نزدیک به ۲۰ کارگر خدمات رستوران چون پیمان جدید منعقد نشده از کار بیکار شده‌اند.

مسئولان استان اگر برای ساماندهی این شرکت زیرمجموعه سازمان منطقه پارس جنوبی مطالبه نکنند تمامی کارکنان پارس شمالی یکی بعد از دیگری بیکار می‌شوند.

تصمیمی که می تواند به عکس‌العمل و نارضایت تراشی در این روزها منجر شود.

واکنش سازمان منطقه ویژه پارس

در همین حال با وجود برخی تغییرات رخ داده در خدمات ارائه شده به نیروهای پارس شمالی، سازمان منطقه ویژه پارس جابجایی آن به جنوب استان را رد کرده است.

در جریان پیگیری این موضوع توسط «خلیج فارس»، روابط عمومی این سازمان توضیحات زیر را ارسال کرد:

در پي انتقال برخي از نگراني هاي كاركنان مديريت پارس شمالي (پارس ٢) از سوي پایگاه اطلاع رسانی خبري خليج فارس، با موضوع حذف وعده هاي غذايي كاركنان مستقر در اين سايت توضيح ذيل پس از استعلام از مديريت هاي مرتبط در منطقه ويژه پارس جهت اطلاع و رفع نگراني هاي اين كاركنان شريف باستحضار مي رساند؛

- در بين كاركنان شريف مديريت پارس شمالي جوانان و كاركناني حضور دارند كه هم از تخصص كافي برخوردارند و همواره با تعهد بالا در حال خدمت به كشور و منطقه مي باشند.

- در خصوص نگراني اين كاركنان مبني بر حذف وعده غذايي، طبق استعلام هاي بعمل آمده از اين مديريت (مديريت پارس شمالي بصورت مستقل و تحت نظر ستاد مستقر در منطقه ويژه پارس (عسلويه) صورت مي گيرد) با توجه به پايان قرارداد رستوران اين سايت، هم اكنون طرح افزايش قرارداد فعلي در دستور كار است و در خصوص مديريت رستوران مذكور و اختصاص وعده هاي غذايي طرح نفت كارت در اين مديريت در اولويت كارها قرار گرفته است، از این رو با ساماندهي اين سيستم از سوي مديريت پارس شمالي زودي اين طرح اجرايي خواهد شد.

ضمن قدرداني از رسانه هاي استان در همراهي با صنعت نفت در استان بوشهر، موارد فوق جهت تنوير افكار كاركنان شريف ارائه مي گردد.

-->