پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23825491 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 888715
کد خبر : 305091 تاریخ ثبت : 1398/10/24 17:10 نظرات تایید شده : 0

کشف ۴۳۴ کیلوگرم موادمخدر در عملیات مشترک پلیس بوشهر و هرمزگان

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با استان هرمزگان یک محموله ۴۳۴ کیلوگرمی مواد مخدر شامل تریاک و حشیش کشف شد.

سردار "خلیل واعظی"  روز سه‎شنبه در این ارتباط افزود: با انجام  اقدام‎های اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اعضای یک باند که به صورت حرفه‌ای و عمده در زمینه قاچاق و توزیع مواد مخدر فعالیت می‌کردند، شناسایی شدند.

وی بیان کرد: با اقدام‎های مستمر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر عوامل باند و نحوه فعالیت اعضای آن مورد بررسی اطلاعاتی قرار گرفت و با گسترش چتر اطلاعاتی مشخص شد، سرکرده باند قصد دارد، محموله مواد مخدری را از استان هرمزگان به یکی از استان‌های مرکزی انتقال دهد.

وی اضافه کرد: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان در یک عملیات دقیق و هماهنگ محل اختفای مواد در شهرستان "بندر لنگه" استان هرمزگان شناسایی و در بازرسی از این منزل  ۱۶۰ کیلوگرم تریاک و ۲۷۴ کیلوگرم حشیش کشف شد.

واعظی افزود: در این ارتباط یک متهم دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به پلیس مبارزه با موادمخدر منتقل شد.

وی یادآور شد: تلاش پلیس برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.

-->