پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21386143 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19750854
کد خبر : 305045 تاریخ ثبت : 1398/10/24 14:11 نظرات تایید شده : 0

۳ متهم حمله به کلانتری اهواز به اعدام محکوم شدند

۳ متهم حمله به کلانتری اهواز به اعدام محکوم شدندخلیج فارس:سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم متهمان به حمله به کلانتری اهواز خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایلنا، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری امروز صبح خود در خصوص پرونده حمله به کلانتری اهواز گفت: در یکی از حملات تروریستی در استان خوزستان که عناصر آن هم وابسته به خارج از کشور بودند و منجر به شهادت دو مامور و زخمی شدن یک مامور شد و درصدد ارسال فیلم به خارج از کشور بودند افراد دستگیر و محاکمه شدند و سه متهم به اعدام محکوم شدند و سایر متهمان به حبس‌های ١۵، ١٠ و ۵ ساله محکوم شدند. ما در خصوص حملات تروریستی به هیچ عنوان اهل مسامحه نیستیم.

لازم به توضیح است که ساعت ۱:۰۵ بامداد ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۵ تعدادی از اشرار که به سلاح گرم مسلح بودند با حمله به نگهبان کلانتری ۲۲ مجاهد اهواز او را مجروح و وارد کلانتری شدند.

این افراد به محض ورود به داخل مقر انتظامی اقدام به تیر اندازی به سمت ماموران کردند و پس از به رگبار بستن ماموران انتظامی، با تهدید از محل متواری شدند. در این درگیری، گروهبان یکم عزیزالله بهمنی و ستوان سوم علی بخش حسنوند به علت اصابت گلوله به سر به شهادت رسیدند.

همچنین سرباز حسین آلبوبالد و گروهبان یکم مسلم یادگاری نیز در این حمله تروریستی مجروح شدند که برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

کلمات کلیدی خبر : اعدام کلانتری اهواز
-->