پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23923660 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 986708
کد خبر : 304986 تاریخ ثبت : 1398/10/24 12:01 نظرات تایید شده : 0

افزایش پرواز‌های عبوری از آسمان ایران

خلیج فارس: در حالی طی روز‌های گذشته پرواز‌های عبوری از آسمان ایران کاهش یافته بود که این پرواز‌ها روند صعودی گرفته است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ طی روز‌های گذشته به دلیل جوسازی دولت تروریست آمریکا و برخی کشور‌های غربی علیه ایران، تعداد پرواز‌های عبوری از آسمان کشورمان کاهش یافته بود. این پرواز‌ها در هفته گذشته به کشور‌های عراق و افعانستان منتقل شده بود.

این در حالی است که با توجه به این‌که آسمان ایران، امن‌ترین مسیر پروازی و در عین حال یکی از به صرفه‌ترین تعرفه‌های عبور پرواز‌ها را دارد، مجددا از صبح امروز بر تعداد این پرواز افزوده شده است. پیش بینی می‌شود به زودی پرواز‌های عبوری از آسمان ایران به روال عادی بازگردد.

 			 				 					افزایش پرواز‌های عبوری از آسمان ایران

از سوی دیگر پرواز‌های خارجی ایرلاین‌های ایرانی نیز به روال سابق بازگشته است. دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در این‌باره گفت: در حال حاضر پرواز‌های ایرلاین‌های ایرانی به مقاصد اروپایی برقرار بوده و این پرواز‌ها روال عادی دارد.

اسعدی سامانی با بیان این‌که به جز پرواز‌ها به سوئد سایر پرواز انجام می‌شود، افزود: این کشور اعلام کرده که هواپیما‌های ایرانی به این کشور پرواز نکنند.

وی ادامه داد: این قبیل مسائل بیشتر بحث‌های هیجانی و احساسی بوده و تجربه نشان داده است پرواز‌ها پس از مدت کوتاهی برقرار می‌شود.

کلمات کلیدی خبر : آسمان ایران
-->