پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24360803 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1422442
کد خبر : 304820 تاریخ ثبت : 1398/10/23 17:05 نظرات تایید شده : 0

توسعه بخش‌های بیمارستان دیلم در انتظار شرکت برق

خلیج فارس:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید بستر فعالیت بیشتر خیرین در حوزه سلامت استان بوشهر فراهم شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛سعید کشمیری بعدازظهر دوشنبه در نشست با فرماندار و خیرین حوزه سلامت شهرستان دیلم اظهار داشت: خیرین سلامت همواره در راستای ارتقا سلامت شهرستان دیلم بازوان توانمند مدیران عرصه سلامت بودند و اقدام خداپسندانه این عزیزان در این عرصه راه گشای مشکلات حوزه سلامت در شهرستان است.

بستر فعالیت بیشتر خیرین در حوزه سلامت استان بوشهر فراهم شود

وی با بیان اینکه خیرین حوزه سلامت معامله‌ای پرسود را باخدای خود انجام می‌دهند، افزود: حوزه سلامت به عنوان یکی از شاخصه‌های اصلی امر توسعه است و خیرین سلامت ما نقش تأثیرگذار و مهم در تأمین و ارتقای سطح سلامت در جامعه دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: روحیه خیر روحیه بزرگی است و شما خیرین درواقع ایثار می‌کنید و من به عنوان مسئول حوزه سلامت استان دستان شما خیرین را می‌بوسم.

کشمیری افزود: برخی از پروژه‌های بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) دیلم منوط به برق شده است که در همین راستا مسئولین شهرستان برای حل مشکلات برق این بیمارستان همچون گذشته همکاری داشته باشند و دانشگاه نیز تمامی کارهایی که بر عهده دارد را با تمام توان انجام خواهد داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه افراد خیر زیادی در شهرستان دیلم هستند خاطرنشان کرد: باید بستر فعالیت بیشتر خیرین شهرستان دیلم در حوزه سلامت استان بوشهر فراهم شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار شهرستان دیلم، معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاونین فرماندار دیلم، مدیران ستادی دانشگاه، خیرین و مسئولین شهرستانی بهداشت و درمان از بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم بازدید کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وضعیت موجود را بررسی و دستورات لازم را برای رفع کمبودها صادر کرد.

-->