پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23826238 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 889458
کد خبر : 304815 تاریخ ثبت : 1398/10/23 16:59 نظرات تایید شده : 0

۲ شهر دشتی در فرایند انتخاب پایتخت کتاب شرکت کردند

خلیج فارس:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: امسال در ششمین دوره فرایند انتخاب پایتخت کتاب ایران شهرهای خورموج و کاکی این شهرستان شرکت کردند.

به گزارش«خلیج فارس»؛حمید زارعی روز دوشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: همچنین در ششمین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب نیز روستای "مل گل" شهرستان دشتی در بخش انتخاب برتر و درازی در حوزه استمرار شرکت دارند.

۲ شهر دشتی در فرایند انتخاب پایتخت کتاب شرکت کردند

وی اضافه کرد: شهر خورموج با ارائه ۶۹ و کاکی ۳۳ طرح، مل گل با  ۲۳ و درازی با ۱۶ طرح  در این رویداد مهم فرهنگی شرکت کرده‌اند.

زارعی ادامه داد: در سال‌های گذشته خورموج نامزد پایتخت کتاب بوده و روستای درازی نیز در سال ۹۶ جزو ۱۰ روستای برتر کشور قرار گرفت و لقب دهکده کتاب ایران را به خود اختصاص داد.

وی بیان کرد: اهمیت دادن به موضوع بسیار مهم فرهنگ مطالعه، آموزش و بالا بردن سطح علمی مردم بویژه  کودکان و جوانان شهر و روستا، آشنا کردن روزافزون آنها با کتاب، معرفی و تکریم و تجلیل از نویسندگان بومی با اجرای برنامه‌های متنوع و جذاب اهم برنامه‌های این شهرها و روستاها محسوب می‌شود.

کلمات کلیدی خبر : دشتی پایتخت کتاب
-->