پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24306264 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1367977
کد خبر : 304734 تاریخ ثبت : 1398/10/23 11:59 نظرات تایید شده : 1

۴۱ مورد قلع و قمع بنا در استان انجام شد

خلیج فارس: مدیرکل امور اراضی استان بوشهر گفت: ۴۱ موردقلع و قمع بنا در زمین‌های کشاورزی که به صورت غیر مجاز تغییر کاربری شده‌بود در این استان انجام شد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ احمد مشایخی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این بناها در زمین‌های کشاورزی تغییر کاربری شده غیر مجاز به مساحت ۱۶.۵هکتار در منطقه گورک‌ها و عالی چنگی از توابع شهرستان تنگستان واقع است.

وی بیان کرد: بیشتر این زمین‌های کشاورزی تبدیل به باغ ویلا شده‌است که با همکاری مدیریت امور اراضی شهرستان تنگستان، یگان حفاظت امور اراضی و دستگاه قضایی شناسایی و کار قلع و قمع آنها انجام شد.

مشایخی اضافه کرد: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۰ مورد قلع و قمع درشهرستان جم به مساحت ۱۲ هکتار اجرا شده‌است.

وی ادامه داد: علاوه براین ۸۰ مورد بنای احداثی در زمین‌های تغییر کاربری شده غیر مجاز در تنگستان، ۱۰۰ مورد در دشتستان، ۲۰ مورد در دیلم و ۵۰ مورد در گناوه نیز آماده اجرای حکم قلع و قمع است.

مدیرکل امور اراضی استان بوشهر اضافه کرد: یکی از مشکلات در اجرای احکام قلع و قمع وسیله نقلیه سنگین است که سازمان جهاد کشاورزی این امکانات را در اختیار ندارد و باید از سازمان‌های دیگر تامین شود و بخش خصوصی نیز به دلیل تبعات اجتماعی ناشی از این مساله حاضر به همکاری نیست.

کلمات کلیدی خبر : احمد مشایخی امور اراضی
-->