پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24357854 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1419496
کد خبر : 304619 تاریخ ثبت : 1398/10/22 22:45 نظرات تایید شده : 1

تجاوز گروهی ۵ پسر به دختر دانش آموز در سرخه حصار

خلیج فارس:دختر دانش آموزی در پارک سرخه حصار به دام پنج پسر شیطان صفت افتاد. پسر جوانی که متهم است پس از ربودن دختر نوجوان در مسیر مدرسه وی را به همراه چهار نفر از دوستان فراری اش آزار داده دیروز پای میز محاکمه ایستاد.


به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خراسان، اوایل مهرماه امسال دختر دانش آموزی به نام ملیکا در حالی که آشفته و پریشان بود به همراه مادرش به پلیس آگاهی تهران رفت و از پنج پسر که وی را آزار داده بودند شکایت کرد.
 


دختر نوجوان به ماموران گفت: چند روز قبل با پسر همسایه مان به نام آریا آشنا شدم. او شماره تلفنش را به من داد و چند بار با او تماس گرفتم. آریا به من ابراز علاقه و از من دعوت کرد تا با هم برای تفریح به پارک سرخه حصار برویم.

به همین دلیل او با پراید مقابل مدرسه دنبالم آمد و با هم به پارک سرخه حصار رفتیم، اما آن جا با چهار نفر از دوستان آریا روبه رو شدم. آن‌ها مرا در محلی خلوت از پارک به دام انداختند و پنج نفری آزارم دادند. با این شکایت، دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت وی را تایید کردند.

با اظهار نظر کارشناسان پزشکی قانونی آریا ۲۲ ساله ردیابی و بازداشت شد، اما چهار همدست وی گریختند و پلیس ردی از آن‌ها به دست نیاورد. بدین ترتیب آریا دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پشت در‌های بسته و غیر علنی محاکمه شد.

در این جلسه دختر نوجوان برای متهمان اشد مجازات خواست و در حالی که اشک می‌ریخت با اشاره به متهم گفت: این پسر با حرف هایش مرا فریب داد و با ماشین مقابل مدرسه دنبالم آمد و مرا به پارک جنگلی سرخه حصار کشاند، اما آن جا خودش و دوستانش بدون توجه به التماس هایم مرا آزار دادند.

به همین دلیل برای آن‌ها تقاضای مجازات دارم. سپس آریا که از زندان به دادگاه منتقل شده بود در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: قبول دارم با پراید ملیکا را به پارک جنگلی بردم، اما من او را آزار ندادم. دوستانم که فراری هستند او را آزار دادند، اما همه جرم‌های آن‌ها گردن من افتاده و پلیس ردی از آن‌ها به دست نیاورده است.

وی در حالی که به پای دختر نوجوان افتاده بود به او التماس کرد تا از اشتباهش گذشت کند و وی را ببخشد. با پذیرفته نشدن درخواست از سوی ملیکا و مادرش قضات وارد شور شدند تا برای پسر شیطان صفت حکم صادر کنند.
کلمات کلیدی خبر : تجاوز گروهی
-->