پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23694858 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 758314
کد خبر : 304613 تاریخ ثبت : 1398/10/22 21:03 نظرات تایید شده : 0

سازمان صمت: ۳۵ واحد صنعتی در استان راه‎اندازی شد

خلیج فارس:معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در ۹ ماه امسال ۳۵ پروانه‌ بهره‌برداری صنعتی در این استان صادر و راه‎اندازی شد.

به گزارش«خلیج فارس»به نقل از ایرنا؛حسن بحرینی روز یکشنبه در این ارتباط افزود: این واحدها با سرمایه‌گذاری ۷۰هزار و ۲۰۵ میلیارد ریال برای یکهزار و ۸۵۲ نفر اشتغال ایجاد کرده‌است که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل از نظر تعداد واحدها ۳۴ درصد و از نظر اشتغال ۴۶۲ درصد افزایش داشته‌است.

وی بیان کرد: از مجموع ۳۵فقره پروانه بهره‌برداری صادر شده ۶ مورد آن با سرمایه‌گذاری ۴۴۸ میلیارد ریال با اشتغال ۹۴ نفر از سوی مناطق ویژه اقتصادی استان صورت گرفته‌است.

بحرینی اضافه کرد: طبق وضعیت موجود تا پایان آذر ماه سال جاری درمجموع ۵۸۷ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با سرمایه‌گذاری ۲۹۲ هزار و ۳۰۷ میلیارد ریال  با اشتغال ۳۲ هزار و ۵۱۲ نفر در استان بوشهر وجود دارد.

وی با اشاره به  توانمندی‌های استان بوشهر در صنایع دریایی و کشتی سازی، شیمیایی و پتروشیمی، صنایع معدنی شامل کارخانه‌های سیمان و گچ و غیره عنوان کرد: این استان در کشور از نظر رقم سرمایه‌گذاری پروانه‌های بهره‌برداری در جایگاه چهارم قرار دارد.

بحرینی اظهار داشت: منابع عظیم نفت و گاز، صنایع دریایی، ذخایر معدنی، نخیلات و دسترسی به آبراه‌های بین‌المللی و کشورهای حاشیه خلیج فارس فرصت مناسب برای ایجاد سرمایه‌گذاری دربخش‌های مختلف صنعتی است.

کلمات کلیدی خبر : بوشهر واحد صنعتی
-->