پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21978593 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20342447
کد خبر : 304549 تاریخ ثبت : 1398/10/22 15:41 نظرات تایید شده : 2

بوشهر سه‌شنبه بارانی می‌شود

خلیج فارس: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد روز سه‌شنبه تا اوایل چهارشنبه هفته جاری هوای این استان بارانی است و احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ پیام مساعدی در گفت و گو با ایرنا افزود: همچنین براساس این بررسیها از اواخر وقت امروز به تدریج از سرعت وزش باد روی دریا کاسته می‌شود و فردا شرایط جوی و دریایی در این استان به نسبت آرام است.

وی بیان کرد: در روز سه‌شنبه با عبور امواج ناپایدار از تراز میانی جو علاوه بر افزایش پوشش ابر و وقوع بارش باران گاهی رگبار باران و رعد وبرق در برخی نقاط استان بوشهر بویژه روی دریا و نوار ساحلی، سرعت وزش بادهای شمال غربی نیز تا اوایل وقت چهارشنبه روی خلیج فارس و در این استان افزایش می‌یابد.

مساعدی افزود: بنابراین در این مدت خلیج فارس مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود و دریانوردان باید از ترددهای غیرضرور اجتناب کنند.

وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و امشب تا صبح فردا در برخی نقاط همراه با وقوع پدیده مه پیش بینی شده‌است.

مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا شمالی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و در سواحل جنوبی و روی دریا طی امروز و امشب ۱۲ تا ۳۸ گاهی تا ۴۲ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده‌است.

وی گفت: در این مدت ارتفاع موج دریا ۶۰ تا ۱۲۰ و در مناطق جنوبی امروز ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر و در فاصله از ساحل گاهی تا ۱۸۰ و از فردا ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر خواهد بود.

مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۳:۵۸ دقیقه بامداد، مد اول ۱۰:۰۶ ، جزر دوم ۱۴:۱۰ و مد دوم ۲۰:۵۸ پیش بینی می‌شود.

کلمات کلیدی خبر : پیام مساعدی هواشناسی
-->