پویاسامانه

کد خبر : 304522 تاریخ ثبت : 1398/10/22 11:53 نظرات تایید شده : 0

افتتاح نمایشگاه آثار تجسمی هنرمندان بوشهری

خلیج فارس: نمایشگاه گروهی آثار تجسمی دختران هنرجوی بوشهری روز یکشنبه در آیینی با حضور مسئولان استانی در مدرسه تاریخی سعادت افتتاح شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ مدیر هنرستان هنرهای زیبای دخترانه فاطمیه در این آیین گفت: در این نمایشگاه ۱۲۵ اثر از پنج هنرستان دخترانه رازی، محدثه، نورالهدی، ریحانه و فاطمیه شهر بوشهر به معرض دید عموم قرار گرفته‌است.

نمایشگاه آثار تجسمی هنرمندان بوشهری افتتاح شد

مریم بوریایی افزود: گرافیک، طراحی آرم، صفحه آرایی، خط در گرافیک، تصویرگری و طراحی از جمله موضوع های آثار ارائه شده از هنرجویان در این نمایشگاه است.

وی ادامه داد: از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به توانمندسازی هنرجویان برای ورود به عرصه کسب و کار، ایجاد انگیزه بین هنرجویان برای رقابت سالم در حوزه هنر، بالا بردن سطح کیفی آثار هنرجویان، معرفی فعالیت  هنرهای تجسمی در هنرستان‌های دخترانه و تبادل اطلاعات و تجربیات و ارتباط بین هنرجویان هنرستان‌های بوشهر اشاره کرد.

وی اظهار داشت: از هر هنرستان ۲۵ اثر در این نمایشگاه به نمایش در آمده که همه آثار با کیفیت بسیار بالا تولید و ارائه شده‌است.

بوریایی بیان کرد: در کنار برگزاری این نمایشگاه برنامه‌های جانبی از جمله طراحی زنده توسط هنرجویان نیز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ظرفیت‌های خوبی در هنرستان های دخترانه وجود دارند که باید با تلاش و همکاری آثار این هنرجویان را در عرصه‌های ملی و بین‎المللی بیش از گذشته مطرح کنیم.

نمایشگاه آثار تجسمی هنرستان‌های دخترانه شهر بوشهر به مدت ۲ روز  ۲۲ و ۲۳ دی ماه در مدرسه تاریخی سعادت شهر بوشهر پذیرای بازدیدکنندگان است.

کلمات کلیدی خبر : تجسمی هنر
-->