پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23980330 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1043113
کد خبر : 304405 تاریخ ثبت : 1398/10/21 22:32 نظرات تایید شده : 0

۲۲ پروژه اقتصاد مقاومتی استان بوشهر عملیاتی شد

خلیج فارس: رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: در راستای رونق تولید، ۲۲ پروژه کلان اقتصاد مقاومتی با ۸۰۰۰ میلیارد تومان در استان بوشهر عملیات اجرایی آن آغاز شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ علی درویشی با بیان اینکه این استان در عرصه‌های مختلف دارای ظرفیت‌های مختلفی است اظهار داشت: با محوریت توسعه استان بوشهر برنامه و طرح‌های مهمی در قالب اقتصاد مقاومتی تدوین و عملیاتی شده است.

وی با اشاره به اجرای 22 پروژه اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر بیان کرد: در اجرای این 22 پروژه اقتصاد مقاومتی 12 اداره کل و سازمان فرایند اجرای آنها را پیگیری می‌کنند.

رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان بوشهر میزان سرمایه‌گذاری در اجرای 22 پروژه اقتصاد مقاومتی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها با 8 هزار میلیارد تومان در حال اجرا است که انتظار می‌رود 9000 فرصت شغلی ایجاد شود.

درویشی اجرای طرح‌های آب شیرین‌کن با همکاری بخش خصوصی را از جمله  پروژه‌های اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد: این پروژه در بیشتر شهرها و روستاهای استان بوشهر در حال اجرا است.

وی اجرای 2 پروژه آب منطقه‌ای در عرصه زه‌کشی و ایستگاه پمپاژ را از دیگر طرح‌ها دانست و بیان کرد: طرح تحول آبیاری نخیلات در قالب طرح نخلستان در اراضی 34 هزار و 500 هکتاری نخیلات دشتستان در حال اجرا است که 1612 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان بوشهر اجرای پروژه گلخانه تولید محصولات کشاورزی را از دیگر برنامه‌ها دانست و گفت: طرح‌هایی نیز در بخش سلامت، پرورش میگو، ماهی در قفس و دیگر محصولات دریایی، آبخیزداری، گردشگری، حمل و نقل جاده‌ای، ریلی، دریایی و مجتمع‌های رفاهی در قالب پروژه اقتصاد مقاومتی در استان در حال اجرا است.

کلمات کلیدی خبر : علی درویشی
-->