پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24306822 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1368535
کد خبر : 304219 تاریخ ثبت : 1398/10/21 08:14 نظرات تایید شده : 0

افتتاح مجموعه نمایشگاهی «شهدا در مسیر افتخار» در بوشهر

خلیج فارس: جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از افتتاح مجموعه نمایشگاهی شهدا در مسیر افتخار در نمایشگاه بین‌المللی بوشهر خبر داد.

افتتاح مجموعه نمایشگاهی «شهدا در مسیر افتخار» در بوشهر

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ سرهنگ عبدالرضا دشتی در جمع خبرنگاران از افتتاح مجموعه نمایشگاهی شهدا در مسیر افتخار در نمایشگاه بین‌المللی بوشهر خبر داد و اظهار داشت: پیشرفت‌های و پیروزی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف و همچنین صیانت انقلاب اسلامی با وحدت و همدلی و دنبال کردن راه شهدا محقق شده است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر برپایی چنین برنامه‌هایی را فرصتی برای آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی با آرمان‌های شهیدان و باز خوانی تاریخ باشکوه و با افتخار شهدای استان در نبرد با استکبار جهانی نام برد و بیان کرد: شهدا از تعلقات دنیا و نعمات الهی هیچ چیزی نخواستند تا امروز ما بتوانیم در آرامش و امنیت زندگی کنیم.

دشتی با اشاره به اینکه امیدواریم برپایی چنین نمایشگاه‌هایی با الهام از راه شهدا منشا حرکت‌های پیشرو در عرصه‌های فرهنگی، علمی و اقتصادی در استان شود، ادامه داد: برگزاری نمایشگاه کاری بسیار ضروری و لازم برای معرفی شهدا به نسل جوان است.

وی به پیامدهای این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه پیامش استقامت، پایداری، شجاعت، شهامت، شهادت و شهادت بوده و این پیام‌هاست که ما را به سر منزل مقصود رسانده و در مقابل دشمنان مقاوم و قدرتمند می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر با بیان اینکه این نمایشگاه در پنج بخش برپا می‌شود، یادآور شد: نمایشگاه نیروگاه اتمی و دستاوردهای آن، نمایشگاه تجهیزات و ادوات نظامی، نمایشگاه فاطمیه، نمایشگاه آسیب‌های اجتماعی ناجا و نمایشگاه پشتیبانی جنگ از بخش‌های اصلی این نمایشگاه است.

دشتی در پایان با اشاره به اینکه این نمایشگاه روز شنبه 21 دی‌ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی بوشهر واقع در حدفاصل بوشهر و چغادک افتتاح می‌شود، گفت: این نمایشگاه‌ها عموم می‌توانند عصر‌ها از ساعت ۱۶ تا 20 دیدن کنند.

-->