پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23691615 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 755077
کد خبر : 303961 تاریخ ثبت : 1398/10/19 10:02 نظرات تایید شده : 0

بلوار ورودی دیلم به نام سردار سلیمانی شد+عکس

خلیج فارس: بلوار ورودی بندردیلم از سمت شهرستان گناوه با به نام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مزین و تابلوی آن روزپنجشنبه در آیینی باحضور مسئولان و مردم این شهرستان رونمایی شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ امام جمعه دیلم در این آیین گفت: این حرکت به عنوان الگویی برای شهرهای ایران اسلامی است و ملت ایران امروز راه این شهید والامقام را هر چه محکم‌تر دنبال خواهند کرد.

بلوار ورودی بندر دیلم به نام سردار شهید سلیمانی شد

حجت الاسلام محمود اسدی با اشاره به رشادت‌های سردار پیروز سپاه اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود: مستکبران و زورگویان بدانند  که با کشتن سردار دل‌ها،  مسیری را که در پیش گرفته بود خاموش نمی‌شود بلکه به تقویت تفکر شهید قاسم سلیمانی در جهان منجر خواهد شد.

وی اظهارداشت:  اگر انسان برای رضای خدا کار کند نزد او عزیز می‌ماند همانگونه که امروز شهید سلیمانی فاتح قلوب همه مستضعفان دنیا است.

امام جمعه دیلم از زحمات و تلاش شهردار، کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر دیلم برای ین حرکت ارزشمند که سریع و جهادی انجام شد، تقدیر کرد.
منبع:ایرنا

-->