پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21386452 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19751160
کد خبر : 303888 تاریخ ثبت : 1398/10/18 18:42 نظرات تایید شده : 0
فرمانده انتظامی استان خبر داد:

کشف فرار مالیاتی ۱۸۵ میلیاردی در بوشهر

خلیج فارس: این فرد با توجه به خلاهای قانونی در سنوات گذشته توانسته از پرداخت مالیات به ارزش ۱۸۵ میلیارد ریال خودداری کند.

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان گفت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی موفق شدند یک فقره فرار مالیاتی ۱۸۵ میلیاردی را کشف و یک متهم را دستگیر کنند

به گزارش «خلیج فارس»؛ سردار خلیل واعظی با بیان اینکه یکی از اولویت های پلیس استان در سال جاری، مقابله جدی و هدفمند با جرایم اقتصادی می باشد اظهار داشت: ماموران و کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی با انجام تحقیقات لازم فردی را که در زمینه صادرات و واردات کالا فعالیت داشت و با ترفندهای مختلف مالیات خود را پرداخت نمی کرد، شناسایی و دستگیر کردند.

وی گفت: با هماهنگی مراجع قضائی و اداره امورمالیاتی، پس از بررسی های لازم و کارشناسی این پرونده، مشخص شد این فرد با اخذ کارت بازرگانی به نام خود و فعالیت در امر واردات و صادرات از کشور مشغول بوده و متاسفانه با توجه به خلاهای قانونی در سنوات گذشته توانسته از پرداخت مالیات به ارزش ۱۸۵ میلیارد ریال خودداری کند.

سردار واعظی با اشاره به اینکه این فرد در بازجویی های فنی و در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس به فرار مالیاتی ۱۸۵ میلیاردی اعتراف کرده است افزود: متهم پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات برای رسیدگی به تخلفش تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه پرداخت مالیات از سوی مودیان مالیاتی وافرادی که مشمول پرداخت مالیات هستند، نقش مهمی در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور دارد، تصریح کرد: با پرداخت به موقع مالیات توسعه و رشد اقتصادی در سایه افزایش تولیدات ناخالص داخلی و کاهش نرخ بیکاری میسر خواهد شد.

-->