پویاسامانه

کد خبر : 303884 تاریخ ثبت : 1398/10/18 18:27 نظرات تایید شده : 0

معاون وزیر کشور: مشکل وام ارزی پرورش ماهی در قفس استان برطرف می‌شود

خلیج فارس: معاون اقتصادی وزیر کشور با تاکید بر حل مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاه‌‌های اقتصادی گفت: مشکل وام ارزی ۳۶ میلیون دلاری بزرگترین مجموعه پرورش ماهی در قفس استان بوشهر برای توسعه و تکمیل پروژه برطرف می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور ظهر امروز از طرح‌ها و برنامه‌های اقتصادی شهرستان‌های دشتی، دیر و تنگستان بازدید و راهکارهای حل مشکلات سرمایه‌گذاران را ارائه کرد.

بابک دین‌پرست در بازدید از سایت پرورش ماهی در قفس در تنگستان اظهار داشت:  بر اساس اعلام مسئولان اقتصادی استان بوشهر این سایت بزرگترین مجموعه پرورش ماهی در قفس استان بوشهر با ظرفیت تولید سالیانه 20 هزار تن ماهی‌ است.

وی، با تاکید بر حل مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاه‌‌های اقتصادی گفت: مشکل وام ارزی 36 میلیون دلاری بزرگترین مجموعه پرورش ماهی در قفس استان بوشهر برای توسعه و تکمیل پروژه برطرف می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور تاکید کرد: بیمه ایران موظف است برآورد مجددی از خسارات سایت پرورش ماهی در قفس از حادثه طوفان سال گذشته منطقه انجام دهد و اختلاف برآورد بین دو مجموعه حل و در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر گزارش شود.

در ادامه از اسکله لاور ساحلی شهرستان دشتی با حضور فرماندار و مدیران استان و صیادان محلی بازدید و مقرر شد موضوع تغییر و تحول کاربری اسکله از صیادی به تجاری، در جلسه‌ای مابین اداره شیلات، اداره بنادر، فرمانداری و استانداری تعیین تکلیف شود.

-->