پویاسامانه

کد خبر : 301208 تاریخ ثبت : 1398/10/4 16:12 نظرات تایید شده : 2

رئیس پلیس راه ناجا: خودروهای حادثه‌ساز توقیف می‌شوند

خلیج فارس: رئیس پلیس راه ناجا با بیان اینکه خودروهای حادثه ساز متوقف می‌شوند، گفت:‌ خودروهایی که سه بار تخلف حادثه‌ساز داشته باشند در نوبت نخست ۱۰ روز متوقف می‌شوند.

رئیس پلیس راه ناجا: خودروهای حادثه‌ساز توقیف می‌شوند

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سردار تیمور حسینی ظهر امروز در کمیسیون ایمنی حمل و نقل راه‌های استان بوشهر با بیان اینکه تصادفات جاده‌ای در 8 ماه امسال در استان بوشهر نسبت به سال قبل افزایش یافته است اظهار داشت: این مهم در کمیسیون ایمنی حمل و نقل استان مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم و تصمیمات مهمی برای کاهش تصادفات ارائه شد.

وی تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم میزان تلفات و تصادفات به ویژه در جاده‌های حادثه خیز کاهش دهیم.

وی، با تاکید بر برخورد با رانندگان متخلف در جاده‌ها افزود: خودروهای شوتی که برخی از محورهای مواصلاتی استان بوشهر را به مخاطره انداخته‌اند بدون اغماض بر‌اساس تکلیف قانونی با آنان برخورد می‌شود.

رئیس پلیس راه ناجا با بیان اینکه خودروهای حادثه‌ساز همواره مورد رصد پلیس راه قرار دارد تاکید کرد: این قبیل خودروها که محورهای مواصلاتی را ناایمن می‌کنند از طریق سیستم‌های پلیس راه مورد رصد قرار دارند.

سردار حسینی با بیان اینکه خودروهای حادثه ساز متوقف می‌شوند خاطر نشان کرد: خودروهایی که سه بار تخلف حادثه‌ساز داشته باشند در نوبت نخست 10 روز متوقف می‌شوند و در صورت تکرار تخلف، مجازات‌های سنگین‌‌تری اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اجرای طرح زمستانی پلیس راه از 20 آذر خاطرنشان کرد: طرح زمستانی در 30 استان کشور از 20 آذر ماه اجرایی شده است.

رئیس پلیس راه ناجا بیان کرد: در این راستا‌ 120 پاسگاه پلیس راه در تمام محورها به ویژه در نقاط سردسیر و در 110 گردنه خدمات رسانی می‌کنند.

کلمات کلیدی خبر : ناجا خودروهای شوتی
-->