پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22033481 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20397238
کد خبر : 300554 تاریخ ثبت : 1398/10/1 20:52 نظرات تایید شده : 0

نمایشگاه تخصصی نفت و گاز در عسلویه گشایش یافت

https://img9.irna.ir/d/r2/2019/12/22/4/156842204.jpgخلیج فارس:یازدهمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شنبه‌شب با حضور شماری از مسئولان صنعت نفت و گاز در پارس جنوبی واقه در عسلویه گشایش یافت.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ دبیر برگزاری این نمایشگاه در این رابطه در جمع خبرنگاران گفت: داخلی سازی و تکیه بر توان تولید کنندگان بومی، حضور شرکت های دانش بنیان از سراسر کشور و شرکت تامین کنندگان قطعات از چند کشور اروپایی و آسیایی از ویژگی‌های نمایشگاه یازدهم نفت و گاز عسلویه است.

محسن عمادی افزود: یازدهمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از یکم تا چهارم دی ماه امسال در مرکز همایش و نمایشگاه‌های بین المللی پارس در عسلویه برپا شده تا موجب تقویت پیوند میان همه فعالان صنعت نفت گاز باشد. 

وی عنوان کرد: این نمایشگاه که در سال حمایت از رونق تولید به همت مرکز نمایشگاه‌های بین المللی پارس و شرکت آتی ساز فناوری برگزار شده در آن برترین سازندگان و تولید کنندگان قطعات و تجهیزات مرتبط با صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی جدید ترین نوآوری‌ها و محصولات خود را در فضایی به گستره بیش از ٦ هزار متر مربع در معرض دید عموم قرارداده‌اند.

عمادی افزود: در یازدهمین نمایشگاه تخصصی نفت گاز پالایش و پتروشیمی عسلویه ١٥٠ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و در طی چهار روز برگزاری این نمایشگاه زنجیره ای کامل از فعالیت های شرکت های فعال در عرصه تولید، فرآوری و صادرات محصولات نفتی با هدف ایجاد ارتباط نزدیک میان صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز به نمایش در خواهد آمد. 

نمایشگاه تخصصی نفت گاز پالایش و پتروشیمی عسلویه از اول تا چهارم دی ماه جاری هر روز از ساعت ٩ تا ١٧ پذیرای متخصصان مدیران و فعالان عرصه نفت و گاز است.

کلمات کلیدی خبر : عسلویه نفت و گاز نمایشگاه
-->