پویاسامانه

کد خبر : 300526 تاریخ ثبت : 1398/10/1 16:47 نظرات تایید شده : 0

فرمانده منطقه دوم سپاه دریایی: مسئولین به خانواده‌های نیروهای تحت امرشان توجه داشته باشند

خلیج فارس:فرمانده منطقه دوم سپاه دریایی گفت: حفظ آبروی مؤمن و پوشیدن عیب دیگران از واجبات است و درخواست دارم که مسئولین به خانواده‌های نیروهای تحت امرشان توجه داشته باشند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ رمضان زیراهی بعدازظهر یکشنبه در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه دریایی جزیره خارگ اظهار داشت: همه ما مسئولین خود را مدیون شهدا و خانواده‌های آنان میدانیم و برای رسیدن به آرامش همیشه ذکر و یاد خدا را باید در دل‌ها زنده بداریم.

مسئولین به خانواده‌های نیروهای تحت امرشان توجه داشته باشند

وی افزود: امروزه دشمن به اقتدار ما پی برده و قبول کرده ایران ما یک قدرت بزرگ است. ولی دست از نقشه‌ها و حربه‌های خود برنداشته و همیشه در هر زمینه‌ای خصوصاً نظامی مغلوب شده و شکست‌خورده است.

فرمانده منطقه دوم سپاه دریایی گفت: مسئولین باید تقوا را در خود تقویت کنند و رفتاری حسنه با نیروهای تحت امر و مردم داشته باشند.

امام‌جمعه خارگ نیز اظهار داشت:. عزت هر انسانی پیش خداوند است و در هر کاری اگر حق باشد، باطل هرچقدر هم بزرگ باشد از بین می‌رود.

حجت‌الاسلام موسی کمالی تصریح کرد: بحث توحید و اعتقاد به خدا رمز موفقیت هر مسئولی هست؛ همان‌طور که رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز بود. و دلایل موفقیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همین باخدا بودن آن‌هاست.

امام‌جمعه خارگ خاطرنشان کرد: فرمانده اسبق ناوتیپ انسانی بسیار خاکی و فعال و زحمتکش بودند و انتصاب بجا و شایسته وی را در جایگاه بالاتر در سپاه دریایی استان بوشهر تبریک و تهنیت می‌گویم و برای فرمانده جدید ناوتیپ ذوالفقار خارگ آرزوی موفقیت دارم.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه دریایی خارگ با حضور رمضان زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، امام‌جمعه خارگ و مسئولین محلی برگزار شد.

در این مراسم از زحمات ناوسالاریکم پاسدار مسعود فروتن فرمانده سپاه دریایی خارگ تقدیر و ناو سالار یکم پاسدار بهمنیار عبدالهی به‌عنوان فرمانده جدید سپاه دریایی خارگ منصوب شد.

-->