پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 13495687 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 11786123
کد خبر : 297875 تاریخ ثبت : 1398/9/17 15:01 نظرات تایید شده : 0

برترین‌های نخستین دوره لیگ کراسفیت در استان بوشهر

خلیج فارس: در پایان نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر نفرات برتر این مسابقات مشخص شدند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛مرحله نهایی نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر امروز با حضور ۲۴ ورزشکار  آقا و خانم به میزبانی بوشهر برگزار شد و در پایان هشت نفر در بخش آقایان و هشت نفر هم در بخش بانوان به عنوان تیم منتخب استان بوشهر معرفی شدند.

نفرات برتر نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر مشخص شدند

حسین بکا دبیر هیئت کراسفیت استان بوشهر ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در مورد این رقابت‌ها گفت: نخستین دوره لیگ کراسفیت استان بوشهر پس از ۳ هفته به روز پایانی رسید و در پایان این رقابت ها نفرات برتر در دو بخش آقایان و خانم ها معرفی شدند.

وی بیان کرد: در دور نهایی این رقابت ها که در محل کمپ هیئت قایقرانی بوشهر برگزار شد ورزشکاران در سه زمان مختلف با هم رقابت کردند و در پایان نفرات برتر معرفی شدند.

بکا تصریح کرد: در بخش آقایان به ترتیب علی رفیعی پور از جم، میلاد دانشگر از برازجان، علی رضا مرکباتی از جم، حجت بکا از بوشهر، جواد مهرگان، امیرخسرو مقدم، مصیب گرگین پور و عباس مشتاقی به عنوان نفر اول تا هشتم معرفی شدند.

دبیر هیئت کراسفیت استان بوشهر بیان کرد: در بخش بانوان هم  به ترتیب خانم‌ها سهیلا نصاری، مریم حیدری، نیره دلشاد، فرشته زارعی، شیوا فانی ملکی، اعظم تباشیر، صدیقه علی نژاد، سمیره حسن پور به عنوان نفرات اول تا هشتم معرفی شدند.

وی گفت: نفرات برتر در بخش آقایان و خانم ها به عنوان تیم منتخب استان بوشهر در رقابت های کشوری اسفندماه امسال در تهران شرکت خواهند کرد.

بکا گفت: داوری این دوره از رقابت‌ها در بخش آقایان بر عهده علی راهنورد و محسن بهرام زاده و در بخش خانمها هم بر عهده حوریه دانش روان بود.

-->