پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23665058 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 728540
کد خبر : 296827 تاریخ ثبت : 1398/9/11 21:06 نظرات تایید شده : 0

۲ واحد صنعتی استان صادرکننده نمونه ملی شدند

خلیج فارس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به برگزاری بیست و سومین مراسم روز ملی صادرات گفت: ۲ واحد صنعتی تولیدی پتروشیمی اریاساسول و زاگرس از استان بوشهر به عنوان صادر کننده ملی انتخاب شدند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سیدحسین حسینی در گفت‌وگو با تسنیم در بوهر با بیان اینکه این استان در عرصه تولید و صادرات جایگاه مهمی در کشور دارد اظهار داشت: استان بوشهر در تولید انواع محصولات صنعتی، کشاورزی، معدنی، شیلاتی و صنایع مختلف جایگاه مهمی دارد .

وی با اشاره به صادرات استان بوشهر در 8 ماه امسال افزود: محصولات کشاورزی، صنعتی، شیلاتی و محصولات انواع  صنایع پتروشیمی استان بوشهر به کشورهای مختلف صادر شد که جایگاه این استان در عرصه ارزآوری نشان می‌دهد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به برگزاری  بیست و سومین مراسم روز ملی صادرات گفت: در این مراسم از صادرکنندگان نمونه ملی که در این شرایط جنگ اقتصادی توانستند به عنوان نمونه بدرخشند تجلیل شدند.

حسینی با بیان اینکه واحدهای صنعتی تولیدی استان بوشهر به عنوان نمونه ملی معرفی و تجلیل شدند خاطر نشان کرد:  2 واحد صنعتی تولیدی پتروشیمی اریاساسول و زاگرس از استان بوشهر به عنوان صادر کننده ملی انتخاب شد.

وی، با بیان اینکه آریاساسول در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی فعالیت می‌کند خاطر نشان کرد: شرکت پلیمر آریا ساسول با بهره‌مندی از امکانات روز و پیشرفته دنیا، دارای واحدهای الفین، پلی اتیلن سبک، متوسط و سنگین  است که نقش مهمی در تامین نیاز داخلی و صادرات انواع محصولات دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تصریح کرد: شرکت پتروشیمی زاگرس نیز در راستای اجرای پروژه‌­های عظیم پتروشیمی تاسیس شد و تولیدات این شرکت ضمن تامین نیاز داخلی محصولات مختلف صادر می‌شود.

-->