پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23664205 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 727687
کد خبر : 296819 تاریخ ثبت : 1398/9/11 19:37 نظرات تایید شده : 0

برگزاری نخستین یادواره ۶۴ شهید ورزشکار دشتستان+عکس

خلیج فارس: با حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان، نخستین یادواره ۶۴ شهید ورزشکار شهرستان دشتستان برگزار شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر پیش از ظهر دوشنبه در این یادواره اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز کشور را مدیون شهدا هستیم؛ شهدایی که جان خود را برای تامین امنیت ما نثار کردند.

نخستین یادواره ۶۴ شهید ورزشکار شهرستان دشتستان برگزار شد

احمد بهروزیان‌فرد با اشاره به شناسایی ۱۹۴ شهید ورزشکار در استان بوشهر خاطرنشان کرد: به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی شهدای ورزشکار استان بوشهر در حال شناسایی شهدا و تدوین بانک اطلاعاتی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: به منظور بزرگداشت نام و مقام شهدای گرانقدر، همه سالن‌ها و اماکن ورزشی استان بوشهر که در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسیده به نام شهدای همان منطقه نام‌گذاری شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر ادامه داد: از ابتدای امسال با توجه به کنگره سرداران و بیش از دوهزار شهید استان تمام مسابقات و برنامه‌های ورزشی در سراسر استان تحت عنوان این کنگره برگزار شده است.

رونمایی از کتاب پهلوانان دشتستان و تقدیر از خانواده شهدا از دیگر برنامه‌های یادواره ۶۴ شهید ورزشکار دشتستان بود.

-->