پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21001590 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19367188
کد خبر : 296813 تاریخ ثبت : 1398/9/11 20:23 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: سرانه ورزشی شهرستان گناوه پایین است

سرانه ورزشی شهرستان گناوه پایین استخلیج فارس: فرماندار شهرستان گناوه گفت:سرانه ورزشی این شهرستان نسبت به شهرستان‌های با جمعیت و وسعت کمتر پایین است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ غلامرضا مهرجو در جلسه شورای ورزش این شهرستان بیان کرد: سرانه ورزشی شهرستان گناوه نسبت به شهرستان‌های با جمعیت و وسعت کمتر پایین است و باید تلاش شود از همه ظرفیت‌های منطقه برای ارتقای شاخص‌های ورزشی استفاده شود.

او افزود: شهرستان گناوه ورزشکاران  و استعدادهای زیاد در عرصه ورزش به ویژه معلولان دارد که در سطح جهانی و ملی نقش آفرینی کرده‌اند پس باید حمایت و کمک شوند.

فرماندار شهرستان گناوه تصریح کرد: ورزش طیف وسیعی از جامعه را در برمی‌گیرد اگر ورزش‌های قهرمانی و همگانی توسعه یابد، جامعه‌ای سالم هم جسمی و هم دوری از آسیب‌های اجتماعی خواهیم داشت.

مهرجو بیان کرد: امیدواریم تشکیل شورای ورزش فتح بابی برای توسعه و کمک به ورزش قهرمانی و همگانی شهرستان گناوه با استفاده از منابع مردمی در کنار امکانات و منابع مالی دولت باشد.

او گفت: باید پس از گذشت یک سال از شروع به کار شورای ورزش خروجی آن طوری باشد که گام‌های موثری در توسعه ورزش، افزایش سرانه و امکانات و کمک به ورزشکاران برداشته شود تا زمینه ساز جلب اعتماد و کمک مردم در این زمینه فراهم شود.

فرماندار شهرستان گناوه با بیان اینکه توسعه ورزش‌های آبی نیز ظرفیت بالا و ارزشمندی دارد توجه و مدنظر قرار گیرد افزود: تشکیل کارگروه پیشکسوتان و نخبگان برای توسعه و کمک به ورزش قهرمانی و همگانی رویکرد مناسبی است که برای شهرستان ضرورت دارد.

کلمات کلیدی خبر : غلامرضا مهرجو گناوه
-->