پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21501584 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19866137
کد خبر : 296798 تاریخ ثبت : 1398/9/11 19:15 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ پوستر‌های ترامپ، در اجتماع معترضان هنگ کنگ!

خلیج فارس: معترضان در هنگ کنگ در تشکر از دونالد ترامپ برای حمایت از آرمان آن‌ها، پوسترهای عکس دستکاری شده دونالد ترامپ را که سر او را بر بدن بدون پیراهن سیلوستر استالون بازیگر فیلم های راکی مونتاژ کرده، حمل کرده اند.

به گزارش فرارو، در روز عید شکرگزاری، تظاهرکنندگان هوادار دموکراسی در هنگ کنگ، همچنین، خود را در پرچم های ایالات متحده پیچیده و سرود ملی آمریکا را خواندند و گروهی دیگر تصاویری که در آن چهره جدی ترامپ روی بالاتنه برهنه اسطوره افسانه‌ای بوکس راکی دستکاری شده بود، بالا گرفتند.

ترامپ خود این تصویر را  با این زیرنویس توئیت کرد که پزشکش در جریان معاینه او به او گفته سینه زیبایش را نشان دهد!

رئیس جمهور آمریکا در یک کارزار انتخاباتی در فلوریدا گفت پزشکش به او گفته پیراهنتان را دربیاورید، قربان، و سینه زیبایتان را نشانمان بدهید. هرگز چنین سینه ای ندیده ایم.

معترضان در هنگ کنگ از دخالت های دولت مرکزی چین خشمگین‌اند که به گفته آن‌ها حقوقی که به هنگ کنگ در بازپس دادن این مستعمره وعده داده شده بود، نادیده گرفته است. بریتانیا در سال ۱۹۹۷ هنگ کنگ را به چین بازپس داد.

از آغاز ناآرامی‌ها در ماه ژوئن، معترضان ترافیک را مختل کرده، تاسیسات عمومی و فروشگاه های طرفدار چین را تخریب نموده و با پلیس درگیر شده اند. پلیس، در مقابل، علیه تظاهرکنندگان به گازاشگ آور و شیلنگ های آب قوی متوسل شده است. پلیس هنگ کنگ ۵۸۹۰ نفر را در ارتباط با اعتراض ها بازداشت کرده است.(تصویر)

(تصویر)

(تصویر)

(تصویر)

(تصویر)

(تصویر)

-->