پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9019254 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2272230
کد خبر : 296780 تاریخ ثبت : 1398/9/11 16:56 نظرات تایید شده : 0

مطمئن بودم بیرانوند را انتخاب نمی‌کنند

خلیج فارس: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: می‌دانستم بیرانوند را به عنوان مرد سال آسیا انتخاب نمی‌کنند چون متاسفانه در آسیا مسائل مالی بر مسائل فنی و فوتبالی اولویت دارد.

وحید قلیچ در ارتباط عدم انتخاب علیرضا بیرانوند دروزاه‌بان پرسپولیس به عنوان مرد سال فوتبال آسیا اظهار داشت: من می‌دانستم بیرانوند را به عنوان مرد سال آسیا انتخاب نمی‌کنند، چون متاسفانه در آسیا مسائل مالی بر مسائل فنی و فوتبالی اولویت دارد و هرکس نفوذ بیشتر و پول بیشتری دارد به اهدافش می‌رسد.

بیرانوند

وی در ادامه پیرامون انتخاب اکرم عفیف تصریح کرد: انتخاب اکرم عفیف به عنوان مرد سال آسیا هم این موضوعاتی که گفتم را ثابت کرد. اگر می‌خواستند بر اساس شایستگی و معیار‌های فوتبالی انتخاب کنند باید همان پارسال که بیرانوند در جام جهانی درخشید و پنالتی کریستیانو رونالدو را گرفت، جایزه را به او می‌دادند. متاسفانه روابط بر ضوابط در کنفدراسیون فوتبال آسیا حاکم است و به همین دلیل امسال هم هیچ جایزه‌ای به ایران اختصاص نیافت.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پایان پیرامون عوامل تعیین‌کننده در انتخاب مرد سال آسیا خاطرنشان کرد: عوامل مختلف غیرفوتبالی، فشار از بیرون، مسائل مالی، نفوذ اسپانسر‌ها و تحریم ایران باعث شد ایران امسال دست خالی باشد.

منبع: میزان
-->