پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20162170 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 18529257
کد خبر : 296779 تاریخ ثبت : 1398/9/11 18:54 نظرات تایید شده : 0

زرینچه:گفتیم داور را عوض کنند کسی گوش نکرد

خلیج فارس: سرپرست تیم استقلال تهران معتقداست مهاجم سپاهان باید از زمین بازی اخراج می شد.

جواد زرینچه سرپرست تیم استقلال تهران می‌گوید بدون اینکه مشکلی در میان باشد به قضاوت محمدحسین زاهدی فر اعتراض کرده بودند اما بدون توجه به این اعتراض اتفاقات باورنکردنی بازی در ورزشگاه نقش جهان رقم خورد. با جواد زرینچه درباره بازی هفته دوازدهم گفتگو کردیم که در ادامه می‌خوانید:

زرینچه
برد برابر سپاهان را با تساوی عوض کردید؟

هرچند نیمه اول را با شکست پشت سر گذاشتیم اما به اعتقادم تا به امروز بهترین و جذابترین بازی لیگ نوزدهم راشاهد بودیم. ما در نیمه دوم همانطور که سرمربی می‌خواست عملکرد قوی داشتیم و با دو گل به جریان بازی برگشتیم اما وقتی داور صحنه به آن روشنی را ندید دیگر تقصیر ما نیست. اگر قانونی با آن صحنه برخورد می‌شد یک پنالتی به سود ما اعلام می‌شد و بعد از آن هم کی روش باید از زمین اخراج می‌شد تا نیمه دوم هم ده نفره می‌شدند.

در کنار خط تمامی اعضای تیم اعتراض داشتند؟

واقطعا طبیعی بود؛ هیچ یکی از اعضای کادرفنی و حاضران روی نیمکت علاقه به خشونت ندارند اما این اتفاق واقعا یک استثنا بود. واقعا باورپذیر نبود که چنین صحنه‌ای را هیچ یکی از داوران ندیده باشند. صحنه آهسته را که ببینید متوجه می‌شوید که خود استنلی آماده اعلام داور است و کمی ترس در چهره‌اش وجود دارد اما هیچ، واقعا هیچ اتفاقی نیفتاد.

به وقت‌های تلف شده هم اعتراض داشتید؟

در دقیقه نود بازی از داور چهارم پرسیدم داور وسط چند دقیقه وقت تلف‌شده اعلام کرده که به من پاسخ داد پنج دقیقه؛ وقتی مسئله را به استراماچونی گفتم و سرم را برگرداندم، متوجه شدم که تابلوی شش دقیقه وقت تلف‌شده، بالا رفته است! بعد در دقیقه 6 وقت‌های تلف شده گل خوردیم. این بازی واقعا شاهکار بود. چطور می‌شود که همه چیز به این شکل پیش برود.

جالب است با این وجود حتی قبل از بازی هم به قضاوت زاهدی فر هشدارداده بودید؟

ما گفتیم بدون اینکه مساله‌ای در میان باشد داور را عوض کنند اما هیچ کس گوش نکرد. واقعا برای همه ما سوال است که در فاصله یک متری چطور آقای زاهدی فر صحنه پنالتی را ندید. از کمک داور حتی درباره پنالتی سوال کردم، او اعلام کرد که صحنه را ندیده؛ داور در یک متری ندیده بود و انتظار داشت که کمک داور از پنج متری دیده باشد.

منبع: ایلنا
-->