پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21490916 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19855496
کد خبر : 296750 تاریخ ثبت : 1398/9/11 12:20 نظرات تایید شده : 0

استقلال در اوج بدشانسی

سپاهان و استقلالخلیج فارس: پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال در ورزشگاه نقش جهان آنقدر خوب بود که بشود گفت سپاهان در این بازی حرفی برای گفتن نداشت.

به گزارش «خلیج فارس»؛ پیمان صاحب جمعی درخصوص دیدار آبی پوشان مقابل سپاهان اظهار داشت: سطح بازی بسیار بالا بود و دو تیم فراتر از فوتبال ایران بازی کردند. این بازی نشان داد هر دو تیم استقلال و سپاهان شایستگی های زیادی دارند و بی دلیل نیست که در بالای جدول قرار گرفته‌اند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلال در این بازی تیم برتر میدان بود و خیلی بدشانس بود که نتوانست از این برتری استفاده کرده و در نتیجه هم پیروز شود.

وی افزود: چند اتفاق در این بازی افتاد که حتی اگر یکی از آنها هم روی نمی‌داد، استراماچونی تیمش را برنده از زمین بیرون می‌آورد. اتفاقاتی مثل اشتباه داوری، مصدومیت یزدانی، نا آماده بودن اسماعیلی و حتی غیبت دانشگر. 

صاحب جمعی تاکید کرد: استقلال مسیر خوبی را در لیگ طی کرد. آنها نه تنها بهترین نتایج را در هفته‌های اخیر گرفته‌اند بلکه بازیهای بسیار خوبی هم ارائه می‌دهند. این تیم خیلی خوب شده، اما جا دارد که از این هم بهتر شود. 

مدافع پیشین آبی پوشان توضیح داد: تیم برای کامل شدن و بهتر شدن نیاز به جذب چند بازیکن باتجربه در برخی از پستها دارد تا در صورت غیبت بازیکنان اصلی بتوانند وظیفه آنها را به خوبی انجام دهند و این کار مدیریت باشگاه است که این اتفاق را رقم بزند.

منبع: مهر
کلمات کلیدی خبر : استقلال پیمان صاحب جمعی
-->