پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23664476 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 727958
کد خبر : 296657 تاریخ ثبت : 1398/9/11 09:45 نظرات تایید شده : 0

قاتل فراری در مهاباد دستگیر شد

 			 				 					قاتل فراری در مهاباد دستگیر شد 				 			 		خلیج فارس: فرمانده انتظامی مهاباد گفت: یک قاتل فراری که شهریورماه گذشته در میدان ملاجامی این شهرستان اقدام به قتل کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ برزو تجاری فرمانده انتظامی مهاباد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: یک قاتل فراری که شهریورماه گذشته در میدان ملاجامی این شهرستان اقدام به قتل کرده بود، دستگیر شد.

وی افزود: این فرد در روز ۲۳ شهریورماه سال جاری در نزدیکی میدان ملاجامی این شهرستان اقدام به تیراندازی و قتل یک نفر با هویت معلوم کرده بود.

فرمانده انتظامی مهاباد با بیان اینکه هنوز انگیزه قتل مشخص نشده است، ادامه داد: در این حادثه ضارب با یک دستگاه پژو و با استفاده از اسلحه گرم پنج گلوله به سمت مقتول شلیک کرده بود.

وی تصریح کرد: قاتل پس از شلیک از صحنه جرم متواری شده بود که مقتول نیز پس از اعزام به بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد به علت شدت جراحت وارده فوت کرده بود.

فرمانده انتظامی مهاباد اظهار داشت: ماموران انتظامی از همان روز قتل مراتب را در دستور ویژه قرار داده و خوشبختانه با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی خاص، موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

کلمات کلیدی خبر : قاتل فراری مهاباد
-->