پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23701422 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 764860
کد خبر : 296597 تاریخ ثبت : 1398/9/10 19:58 نظرات تایید شده : 0

بودجه ۹۹ شهرداری بوشهر رویکرد محور باشد

خلیج فارس: نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: در تدوین بودجه سال ۹۹ شهرداری این بندر علاوه بر واقعی بستن آن باید رویکرد مشخص داشته باشد تا مطالبات اصلی مردم با جدیت بیشتری دنبال شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ مهرزاد آسایش در نشست شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: با تمرکز خاص بودجه بر یک رویکرد بدون شک شاهد نتایج بهتری در عرصه خدمت رسانی خواهیم بود.

وی ادامه داد: در اردیبهشت ماه امسال عملیات اجرایی احداث چهار چمن مصنوعی در پارک‌های صدف، آزادگان و محله‌های عاشوری و صلح آباد از محل اعتبار استانی آغاز شد.

آسایش اظهار داشت: مقرر شد این چهار زمین در ۲ ماه احداث شود اما این پروژه‌ها نیمه کاره مانده و خبری از تکمیل آنها نیست که باید ساز و کار تکمیل این زمین‌ها  به عنوان زمینه‎‌ساز توسعه ورزش در محلات لحاظ شود.

وی ادامه داد: اکنون نزدیک به یکسال است که زمین چمن مصنوعی محله نیدی از رده خارج شده و کد درآمدی شهرداری از این زمین صفر است که انتظار می‎رود بزودی نوسازی شود.

عضو کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر بوشهر با تاکید بر تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام گفت: یکی از این پروژها پارک محله‌‎ای خیابان یادگار امام است که انتظار می‎روند این موضوع تعیین وضعیت شود.

وی تاکید کرد: چنانچه طرحی در شهرداری مصوب می‌شود این طرح باید اجرا شود که یک نمونه آن احداث پارک و زمین چمن مصنوعی در کوچه شهید فشنگ ساز است که با وجود تصویب طرح آن در شهرداری و اختصاص بودجه هیچ اقدامی برای آن صورت نگرفته‌است و شهروندان معترض این وضعیت هستند.

دیگر عضو شورای اسلامی شهر بوشهر خواستار تدوین بودجه سال آینده شهرداری بوشهر مبتنی بر واقعیت  شد.

عبدالخالق برزگرزاده افزود: در شورا بودجه‌هایی را مصوب می‌کنیم اما در اجرا با تغییرهای زیاد و جابه جایی کدها مواجه می‎شود.

وی اظهار داشت:  در تدوین بودجه سال ۹۹ باید درآمدها و هزینه‌ها متناسب با یکدیگر واقعی در نظر گرفته شود و به گونه‌ای نباشد که بعد از تصویب شاهد ۷۰ تا ۸۰ درصد تغییر در بودجه باشیم.

وی افزود: همچنین باید بودجه شهرداری بر مبنای برنامه‌های منظم و درست برای رفع مشکلات شهر و شهروندان تنظیم و به شورا ارسال شود.

برزگرزاده بیان کرد: با توجه به اینکه در ماه‌های پایانی سال با توجه به برنامه‌های متعدد شاهد افزایش حجم کار در شهرداری هستیم ممکن است لوایح بموقع به شورا ارسال نشود.

وی گفت: در این زمینه انتظار داریم در شهرداری برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد که لوایح کارشناسی شده از هم‌اکنون به شورا ارسال شود تا با تصوب آنها شاهد خدمات بهتری به شهروندان باشیم.

-->