پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23702080 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 765519
کد خبر : 296595 تاریخ ثبت : 1398/9/10 21:55 نظرات تایید شده : 0

ایرانجوان بوشهر در انتظار کمک 700 میلیونی شهرداری

خلیج فارس: رئیس شورای اسلامی شهربوشهرگفت: شهرداری کمک هفت میلیارد ریالی این شورا برای کمک به تیم فوتبال ایرانجوان را اجرایی کند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ ابوذر دهدار افزود: باتوجه به قرار گرفتن ایرانجوان در صر جدول انتظار است شهردار با تزریق به موقع کمک‌ مالی زمینه تداوم موفقیت ‎آنها را فراهم کند.

وی بیان کرد: ایرانجوان و شاهین به عنوان ۲ تیم پرطرفدار شهر بوشهر هستند که با موفقیت آنها بدون شک شهروندان نیز شور و نشاط بیشتری پیدا می‌کنند.

وی بیان کرد: در ارتباط با تیم شاهین نیز چندی پیش ۲۲۵ میلیارد ریال اعتبار تصویب شده که این مهم می‎تواند زمینه‎ساز خروج تیم از شرایط نامطلوب انتهای جدول شود.

دهدار افزود: از زمان آغاز بکار فعالیت سرمربی جدید شاهین وضعیت خوبی پیدا کرده که امید است این رویه منجر به صعود تیم به رتبه‎های بالاتر شود.

وی عنوان کرد: در ارتباط با مدیریت تیم نیز که برخی هواداران معترض آن هستند شورا از افراد متقاضی برای حضور در هیات مدیره تیم فوتبال شاهین بوشهر استقبال می‎کند.

دهدار افزود: تنها هدف شورا موفقیت تیم شاهین است و برای تحقق این مهم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌شود.

شاهین بوشهر اکنون با سه امتیاز در رتبه شانزدهم جدول لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.

تیم ایرانجوان نیز با ۱۷ امتیاز در رده نخست جدول گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد.
منبع:ایرنا

-->